Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az ilyen jellemű lányok...

Az ilyen jellemű lányok milyen hobbikat űznek leginkább 22-25 évesen?

Figyelt kérdés

Volt egy mai mércével már hosszúnak számító kapcsolatom (4 év) egy gyerekkori osztálytársi barátságból.

Ennek egy éve lett vége.

Vidéki kistelepülés, nyugodt életmód jellemezte, dolgos jellemű emberek volfak többségben, és volt valami fajta lokálpatrióta dolog is a helyiekben ami miatt összetartó tudott lenni egy szomszédság.


Nem ilyen Budapest féle átjáróház.


Nyílván nem echte ugyanazt a lányt szeretném visszakapni, de nagyon jól működtünk bizonyos vonásaink egyezése miatt, ezért dgy jó támpont, hogy milyen lányt is keresnék.


-ez a lány soha nem volt bulizós. Sose ment se osztálytársakkal, se később egyetemen szaktársakkal táncolós, visongós szórakozóhelyekre vagy házibulikba.

Szaktársakkal is max 2-3 havonta elmentek inni egy csendesebb, szolidabb kocsmába, vagy volt hogy egyszer nyáron amikor mindenki ráért volt egy velencei-tavi nyaralós grillezős-iszogatós hétvége.

A lényeg hogy nem ilyen Instant-Fogasban meg Morrisons2-ben fejreállós lány volt, és ezt szerettem is benne.


-szerette a népművészeteket, bármit ami folk.


-nagyon nagyon sokat tanult, ez ugyan sokszor fennakadást okozott a kapcsolatban, mint mikor egy hónapon át mindig halasztani kellett a találkozást, de összességében értékelem ha egy lánynak van kötelességtudata, munkamorálja. Kicsit lehetett volna lazább, nem kellett volna ennyire ráfeszülnie, de tetszett hogy valóban komolyan veszi az egyetemet és nem csak divatból egyetemista mint a többség.


-nem drogozott, nem dohányzott, de lehetett vele kulturáltan inni. És tök jó volt, hogy nem húzóra itta a legjobb tokajikat, hanem értékelte a minőséget.


-természetkedvelő volt. Ez bennem is erősen megvan, nem keresnék olyan lányt aki max egy insta kép erejéig képes felmenni a Gellért-hegyre aztán lefelé már taxit kell hívni.


Szóval röviden: csendes, valóban elmélyült lány volt, családcentrikus, kizárólag komoly monogám kapcsolatra vágyó. Nem volt hívő, de érződött rajta a szülei vallásos nevelése, és azt tükrözte az értékrendje is.


Azért teszem fel a kérdést, mert ennek a lánynak egyetemi évei alatt mikor jártunk nem volt olyan hobbija amit közösségben űzött volna. És van egy sejtésem, hogy az ilyen lányok jellemzően otthonülősebbek (tanulás miatt is) és kevesebb esemény fogja meg őket amire kimenjenek.


Merre kellene érdeklődnöm?

Sajna már nem fér bele egy egyetem az időmbe, de mintha történettudományi és természettudományi szakokon ilyen lányok lennének nagy többségben.

De egyetemen kívül ők hol vannak?



2022. máj. 21. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Konyvtarba, templomba, eldugott kis faluba
2022. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Mindenhol ott vannak. Ennél sepcifikusabban nem lehet leírni. Neked kell keresni. De nyilván baráti kör alapján, vagy ha együtt mozdultok ki valahova könnyebb ismerkedni. Már egy órás beszélgetés alatt is levágod, hogy értelmes e vagy sem számodra. Nyilvánvalóan kisebb zenei, vagy falusi rendezvényeken, bárokban, múzeumban, egyetemi könyvtárban, parkokban, túraútvonalakon olyanok vannak, akiket egyébként is ez izgat. Én pl nem mennék el egy néptáncos rendezvényre, mert nem érdekel. Ahogy egy diszkóban sem fogsz megtalálni.

Hogy hol máshol? Leginkább baráti kör alapján lehet eljutni hozzám, pl egy falunapon, vagy tényleg könyvtárban, egy múzeumban, kastélyban, vagy természetben, túrán stb.

Mondjuk nekem van is kapcsolatom, de úgy átlagban. :D Oda menj, ami téged is érdekel és akkor olyanokkal találkozol, akiket ez szintén érdekel.

Pl nagyon jó csapatok szoktak összejönni nyári programokon, pl szokott lenni evezés a Tisza tavon, meg ilyesmi, vagy épp szemétszedés a folyóparton. Egész értelmes emberek szoktak összegyűlni. :)

2022. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát pl az említett Morrisons2-ben vagy egy bemindenezett goa bulin, vagy Sziget feszten fix hogy nincsenek. Szóval ennyit a "mindenhol" részről.
2022. máj. 21. 15:41
 4/22 A kérdező kommentje:

Amúgy kerülöm az ilyen szavak használatát hogy "értelmes-nem értelmes". Nem akarom, hogy azon menjen a kommentfolyam, hogy én most lenézek-e másokat vagy nem.

Nem azt mondom hogy a kérdésben vázolt lány típus az értelmes, és mindenki más ostoba. Én simán csak ilyen típusú lányt keresnék, nem akarom ezzel a körülírásommal mások önérzetét bántani vagy megsérteni.

2022. máj. 21. 15:45
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló jellegű - na jó, néhány pontban eltérek a leírtaktól - lányként az eddigi egyetlen barátomat itt ismertem meg.
2022. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Mondjuk nekem van is kapcsolatom, de úgy átlagban. :D Oda menj, ami téged is érdekel és akkor olyanokkal találkozol, akiket ez szintén érdekel."


Ez amúgy egy tök okés és logikus tanács, és én is sokáig így álltam hozzá.


De az van, hogy kifogytak a lehetőségeim.


Elmondom mik érdekelnek és miket csináltam eddig.


Mint írtam, nagyon érdekel a természet, nagyon szeretek benne időt eltölteni.

Facebookon nyílván utána is kerestem, hogy "kirándulós társkeresők" meg "csoportos túra" és egyéb ilyesmik.


Vannak találatok, 2-3 ezer fős a legtöbb ilyen csoport, és kb 10 ilyen nagyobb csoport van.

Eddig az ember azt hinné, hogy milyen szuper, problem solved.

A gond az, hogy 2-3 hónap tagság után arra kezdtem ráeszmélni, hogy ezekben a csoportokban nincsenek igazán fiatalok, fiatal lányok meg annyira se.

Kb 80-90%-a ezeknek a csoportoknak 30 és 50 közötti, és vagy házasok, családosok, vagy simán csak túl idősek nekem.

Az a kevés fiatal is többségében kofombeli srác (én 25 vagyok).

Voltam már srácokkal túrázni ezekből a csoportokból, de nem igazán látom módját így az ismerkedésnek. Jól éreztük magunkat, beszélgettünk a munkától kezdve a sorozatokon át a nőkig mindenről, hegytetőn egy sört felszisszentettünk, de lányok nélkül ez problémás így.

Ha ritkán volt lány egy szervezett túrán, az is vagy a párjával jött, vagy 30 pluszos volt.


Plusz eleve macera egy nagyon szorgalmas, nagyon lelkiismeretesen tanuló lányt elhívni bármilyen programra tanév alatt.

Max nyáron, de az meg ugye az év egynegyede.


Aztán érdekelt még fiatalon az amatőrcsillagászat is.

Jártam is táborokba, egy hét a világvégén fényszennyezéstől távol.

A résztvevők 80%-a ott is hímnemű, szóval nem egy jó választás ez se az ismerkedéshez.

Néhány érdeklődő kamaszlány képviseltette a női nemet, de csak nem fogok 25 évesen 10-es lánnyal ismerkedni. Plusz jellemzően a világ túloldalán lakott mindenki. Volt egy nagyon nagyon csinos 18 éves lányka még 4 éve, mikor 21 voltam, de ő konkrétan Kolozsvári volt... azért 800 km-t és egy országhatárt nem vállalok be.


Aztán van, hogy heti egy-két alkylommal megyek edzőterembe, de ott nagyon nem szimpatikusak a lányok.

Amúgy meglepő milyen kevés magyar lány jár edzőterembe. Bármikor bemegyek, magyar szót alig hallok. Oké hogy a Rákóczi téren van az edzőterem, de ez meglep.

De mondom, nem szimpik.


És kb ennyi. Ki is merültek az érdeklődési köreim és a lehetőségeim.

Baráti társaságom nem nagy, jellemzően hozzám hasonló srácok. Többségük 2 megyével arrébbi, mert Szegeden nőttem fel.

2022. máj. 21. 16:01
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg elgondolkoztam már többször is a templomon, de nem vagyok hívő. Nagyon nem. Ami azért furcsa, mert sokra tartom amúgy a keresztényi értékeket és én is tartom őket (nyílván nem valami fundamentális katolikus módon, de rajtam is meglátszik a vallásos neveltetés).
2022. máj. 21. 16:07
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Túrázni van. Komolyan, túrázós csoportokban keress ilyen embert!
2022. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nekifutok újra ezeknek a csoportoknak. De fentebb már leírtam mi a baj a túrázós csoportokkal.
2022. máj. 21. 17:00
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Hat en egy ilyen csajt se ismerek pedig pesti vagyok es ismerek par 100at.. szerencsere nekem tokeletes egy goas vagy rocker csaj is 😀
2022. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!