Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Használják még az emberek a...

Használják még az emberek a Tindert?

Figyelt kérdés
Mintha most kicsit leeresztett volna az app. Nő vagyok, de elvannak tűnve a férfiak, eddig túljelentkezés volt regisztrációtól számítva 5 perc alatt sok lehetőség volt beszélgetni, most meg semmi. Félreértés ne essék nem egohipe-olásra akarom használni, bőven elég, ha egy normális ember van, csak eddig ezt nem tapasztaltam. Talán a covid után az emberek ismét élőben ismerkednek jobban? Vagy számít az hogy kicsi településre költöztem és emiatt tűntek el az emberek?

2022. júl. 8. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a nyár miatt.


Én is és több ismerősöm is megállapítottuk, hogy most a Tinder egy picit "pang" legalább is nálunk.

2022. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem inkább az az ok, hogy teljesen elQrvultak az ilyen oldalak.


Pont azért, mert eddig ha regisztráltál 5 perc alatt már borult rád három tál virsli. Pár nap alatt meg 100+ olvasatlan üzenet.


Férfiként pont az ellenkezője, te vagy az 1 a 100+ emberből és a kolbász fesztiválban még csak el sem jut oda a másik fél, hogy vissza írjon. Így persze, hogy értelmes ember hagyja az egészet a fenébe.

2022. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Én néha használom - heti 10-15 perc - de nincs túl jó tapasztalatom róla.

1. A lányok mintha csak Instagram-ra szeretnének több követőt maguknak, 20-ból 19-ről nem lehet elképzelni, hogy valódiak a szándékai.

2. Nem vagyok egy csúnya srác - jó, Brad Pitt se, de azért simán átlagos - és ha heti 1 találat van az kisebb csoda, ráadásul eddig mind az ország másik felében.


Szóval valami hiba mindenképp van az algoritmusban.

2022. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

#3:

Persze, biztosan az algoritmus a hibás, még véletlenül sem az a helyzet, hogy egyszerűen csak nincs szerencséd. Mindig az app a szar, ugye. Magadba kéne nézni.

2022. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szerencse kérdése, hogy 20-ból 19x Instagram modelleket dob fel az app, akiknél átlagos srácként nyilván nem rúgok labdába?

2022. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahh ott mindenki kam topmodell kb. Heti 1x felnezek, de ritkan matchelek olyan novel akivel lehet meg van is kedvem dumalni. Badoon talan tobb a valos csaj, de jo ido van inkabb szemelyesen ismerkedek. Egyszerubb
2022. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"értelmes ember hagyja az egészet a fenébe"

Ez a lényege az egésznek.

2022. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Férfi oldalról használhatatlan az oldal, gondolom erre sokan rájöttek, és inkább hagyják az egészet. Nekem messze-messze több sikerem volt itt, mint tinderen.
2022. júl. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
En itt nem csajoznek kep nelkul.. lehet egy 120kgos 60eves csavot fuzol 🤣 Appon csak premiummal lehet kezdemenyezni match nelkul. Sokan alig huzgalnak vagy elsore balra huzna, de ha rairsz es felkelted az erdeklodeset akkor osszejohet 😀
2022. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"nem csajoznek kep nelkul.. lehet egy 120kgos 60eves csavot fuzol"

Mert képpel biztos nem kerülhetsz ilyen helyzetbe, ugye? Ébresztő, ez itt az internet, ahol bárki bármit állíthat magáról és bármikor bármilyen képpel vagy anélkül hazudhat bármit.

2022. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!