Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz egyedül elmenni meginni...

Gáz egyedül elmenni meginni pár italt egy szórakozóhelyre? 28 év /ff

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek jelenleg munka miatt. Nem igazán van lehetőségem ismerkedni, barátokat szerezni.
2022. dec. 3. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Én társaságban szoktam, de néha odajönnek aztán hozzánk ilyan magányos alakok, nincs ezzel semmi baj.
2022. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül a legjobb.
2022. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így, sőt, van aki munka után inkább egyedül szeretne meginni egy sört nyugiban, mint társaságban.


Beszélgetni, barátkozni bárhol, bármikor lehet, ha épp vevő rá a másik is. Csaj társaságba, csoporthoz ne menj oda egyedül, az ilyenek általában sz.rul végződnek.


Kiválasztasz valami barátságosabbnak tűnő egyéneket, és odamész. De ne erőltesd nagyon, légy laza, és vigyázz magadra, ne igyál túl sokat.

2022. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gaz! Igenis vagany dolog. En is szoktam egyedul menni bulizni a tancolas miatt.

N

2022. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28 évesen azzal foglalkozol, hogy mások szerint mi a gáz. Ez a gáz cimbora!
2022. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj, érezd jól magad, sokkal jobb ott, mintha otthon szürcsölnéd el
2022. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!