Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azoknak a fiataloknak boldog...

Azoknak a fiataloknak boldog életük van akik tele vannak programokkal, sok barátjuk, nagy társaságuk van?

Figyelt kérdés
Nekik boldog, tartalmas életük van?
2022. dec. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont nem ilyen vagyok, de szerintem nekik jó életünk van.
2022. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
Sajnks kizárólag a Chadeknek lehet boldog az életük.
2022. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos.. de forditva se 100 h boldogtalan. Tobb dologbol adodik ez ossze. A haverok csak 1
2022. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem garancia, főleg, hogy mindenkinek más a definíciója a boldog életre. Meg azért a programok minősége sem mindegy, ahogy az sem, hogy a nagy társaságra, sok barátra mennyire lehet számítani komolyabb dolgok esetén.
2022. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én relatíve jól érzem magam teljesen egyedül, leszámítva az időnkénti depressziót, de az nem az egyedülléttől van hanem mástól. 22/f
2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Chad vagyok plusz alig dolgozom és mégis bőven megélek. Szép feleségem van.

Mindig mindenkivel rendes vagyok. Bőkezű. Nem egózom. Segítek ha kell, csomó mindent freebe biztosítok az ismerőseimnek, megkérdezem kell-e és adok, ilyenekre kell gondolni, mint nagyobb mennyiségű fullos kaja, felhívom szilveszterkor kell-e és adok 5 napra való jó kaját csak úgy vagy pia. Meg is hívom mindig az ismerőseim, nem is várom vissza. Vagy ingyen fuvar vagy amit más elad MarketPlacen én az ingyen az ismerőseimnek adom.

Azt vettem észre, h minél sikeresebb vagyok az életbe, annál jobban ignoralnak, játsszák az eszüket.

Esküvőm után kb. 2 hónapig " nem ért rá" senki ezek közül a régi ismerősök közül.

2. cégem alapítása után kb. 3 hónapig nem ért rá senki. stb stb

8 emberről van szó, nem is ismeri mind egymást. Mégis ha bármi siker ér offolnak. Megőrülnek ettől. Mikor a gyerekem megszületett akkor is, oké gratuláltak, aztán vártam, h jöjjenek írtam is mindnek, h szólnak előre jöhetnek amint X idős a baba. Hát senki nem jött ezek közül. Ja de egy igen de nem hozott semmi ajándékot, úgy, h ismeretsegünk alatt kb. 2-3milliót aldoztam rá oké több év alatt.

Az üzletfeleim rendesebbek, mint ezek a 15-20 éves "barátok"… Üzletfelek keresnek még akkor is ha már nincs közös üzlet, volt aki eljött megnézni a gyereket, hozott ajándékokat, felhívott csak úgy, h mi a helyzet, alázatosan hálás ha apró szívességet teszek neki akkor is...

2023. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!