Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Extrovertáltabnak érzem magam...

Extrovertáltabnak érzem magam idegen nyelven?

Figyelt kérdés
Sok külföldi munkás van itt ahol dolgozom, velük angolul beszélek, illetve külföldi kiábrándulás során is jobban éreztem magam amikor nem magyarul beszéltem. Más is van így? Sokkal felszabadultabbnak érzem magam angol nyelven. 22/f
2022. dec. 31. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Miből ábrándultál ki külföldön?
2022. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az okát nem tudom, de velem is ez a helyzet. Angolul tanulom a szakom egyetemen, így több külföldi szaktársam van, mint magyar (bár azért mi is vagyunk páran) és valahogy angolul jobban is megy az egész, meg könnyebben. Jobban is tudok reagálni és talán kommunikatívabb is vagyok olyankor.
2022. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez németül, de főleg angolul.Sokkal trágárabb is vagyok angolul, mintha három személyiségem lenne.
2022. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hogy igy sem ismernek érzésem van tehetek bármit. En is felszabadult oldottabb vagyok kulfoldon.
2022. dec. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*úgy sem
2022. dec. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem az angollal, tényleg kicsit olyan mintha több személyiségem lenne.

Valószínűleg azért mert a magyarral ellentétben az angolt tanultam, nem anyanyelvem. Ennél fogva valamilyen téren személytelennek hat számomra, így könnyebben nyílok meg vagy kommunikálok angolul.

2023. jan. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


De kva jó kérdező, hogy feltetted ezt a kérdést, ezen kattogok amióta választ írtam.Ezt megemlítem a pszichiáteremnek.Tényleg más a személyiségem angolul és nyoma sincs a social anxietymnek és a depressziómnak.Mi lehet ennek az oka?

2023. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az idegen nyelvtől nem érzem magam felszabadultabbnak, inkább korlátoltabbnak... bár az a része viszont nagyon is igaz, hogy külföldivel sokkal felszabadultabban tudok kitárgyalni bármi témát úgy, hogy nem azon kell aggódnom közben, mit gondol rólam (vagy épp mikor állítja belém a kést) a másik ilyen/olyan/amolyan politikai és egyéb helyi dagonyában csoportosuló kedves nemzettárs. És ennek megvan a maga szépsége.
2023. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!