Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kapcsolatokban tényleg az a...

A kapcsolatokban tényleg az a normális ha semmi negatívum nincs?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig rám szólnak ha nem vagyok jókedvű, hogy ne legyek már búvalba... Mikor a munkahelyemen (diákmunka) egy munkatársam taperolt és elmondtam apának hogy milyen rosszul esett, az volt a válasz hogy ne hisztizzek itt. 2 barátnőm van és ők is nyíltan megmondták hogy semmi negatívról ne beszéljek, ne rontsam el a kedvüket ezzel, ha rossz kedvem van vagy rosszul esik valami akkor se mutassam ki. Tényleg az a normális, hogy minden negatív érzelmemmel egyedül birkózom meg, és másokkal csak jó dolgokról lehet beszélgetni, meg viccelődni?

2023. jan. 4. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, egyáltalán nem normális. De pl férfinek lenni alapból ilyen dolog, mindenki leszarja a bajod. Úgy látszik néhány nőnek is kijár ez.
2023. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Nékem eszembe nem jutna másokra tukmalni a negatív érzeseimet. Ki a fene kíváncsi rá? Senki.


Viszont egy pozitív ember társasága mindig feldobó!

2023. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem normális, csak ez lett belénk nevelve. Nehogy rosszat mondj, nehogy rosszul érezd magad, az életet viselni kell.

Így alakulnak ki a betegségek, hogy el kell fojtani mindent, hazudd el az egész életedet, mert senkiben nincs egy csepp empátia sem, hogy meghallgasson.

Láthatod itt is, hogy a társadalom jó része így gondolkozik.

2023. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Látom itt is van pár negatív 😂😂😂 tudom tudom, a lepontozastol meg szoktatok nyugodni és jó érzés tölt el benneteket. Szegények... 😓
2023. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
#2 igen, ha valaki 0-24 sajnáltatja magát, azzal tényleg nem annyira szeretnek barátkozni az emberek. De pl ha meghalna az anyád, akkor is az lenne a normális, hogy poénkodsz és nevetsz egész nap?
2023. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
#4 téged meg a beszólogatás nyugtat meg. Szegény...
2023. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem, mert az nem visz előre, nem fejlődik az ember tőle ssemmit sem.

Meg ilyen valójában nincs is.

2023. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
5-ös úgy bírom, amikor valaki kiforgatja a másik szavait. Debil újságíró vagy ugye?
2023. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem jó, hogy arra kérnek, fojtsd el a dolgokat.Akkor csak említsd meg, beszéld ki magadból. Vagy, egyszer majdcsak lesznek igazi barátaid, akik kíváncsiak rád, az életedre , a lelkiállapotodra,és hogy hogyan segíthetnének rajta; ha szükséges; mert lehet hogy éppen szükséged van segítségre;és ha ő olynakor hátat fordít, akkor én onnantól nem foglalkoznék ővele asszem, aki nem akar meghallgatni.
2023. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az a jó kapcsolat. Valaki szeret egy kis konfliktust a kapcsolataiba. Valaki mindig veszekedni szeret.


Én nem, sajnos ez van.

2023. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!