Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok (mondjuk 14-25 éves...

Fiatalok (mondjuk 14-25 éves korig) társaságaiban mennyire gyakori hogy "idősek" akarnak bejutni oda?

Figyelt kérdés

Szóval hogy így feltűnik egy külsőre másik korosztályba tartozó ember és így próbál haverkodni, mintha oda tartozna vagy akarna tartozni és mindenkinek nyilvánvaló hogy hát nem oda való, csak ő nem veszi észre.


Találkoztok néha ilyennel? Van hogy mégis befogadja a társaság?



2023. jan. 15. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen lattam ilyet.

40 es kopaszodo fószer akinek a tarkoja is rancos mindog felvesz a fejére vmi kendőt meg farmer és vmi rappernek jatsza magát és mindog a huszonevesekhez csapódik akik bandázni szoktak az egyik suli elott.

Hát en süllyedek el helyette is.


Az ilyenek mindig azt hiszik hogy fiatalosak bepasszolnak beillenek de még a szlengekkel sincsenek tisztában. És gyakorta azzal sem mi vicces egy sztoriban, meg mi nem. Közük nincs a generaciós különbsegekhez

2023. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Huszonévesen lógtam 40-esekkel is, semmi gáz nem volt benne.
2023. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Ja meg egx tesitanart is láttam igy hogx állandoan kiül a folyosóra a tinilánykák mellé a padra szunetben és hallgagja ahogy fecsegnek vihognak és bekapcsolódik.

Nem is egy ilyen tanar van akik a diákokra izgulnak.

Parkokban is lattam ahogy diákcsapat közelébe ül a tanár és nézegeti a vihogó sikítozó társaságot es csak ezert ül oda rajtuk mozizni meg élvezkedni.


Mind ilyen kivénhedt f.sz.

2023. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

20-30 év közötti a baráti társaságunk és ezzel szerintem így minden rendben van.


Kortól függetlenül ha valaki nyomulna ide, gyanús lenne, hogy érdekből teszi, főleg ha csak egy ember vagy csak az egyik nem iránt érdeklődik. Nem engedném közel magunkhoz.

2023. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akinél kimaradt az a korszak általában az keresi a fgiatalabbak tarsasagat.
2023. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A kor csak egy szám, nem tehet arról az ember hogy mikor született. Én korai 30-as vagyok és belecsöppentem 12-14 évesek társaságába. Nem direkt, ez egy olyan platform ahol senki nem tud egymásról semmit alapesetben, tehát egymás nevét, nemét, korát, lakóhelyét, előre megadott szavakból összeollózott nevekkel vagyunk fent. Ott az egyik gyerkőc rámakadt, összebarátkoztunk és így alakult. Befogadtak, nincs semmi gond. Persze online az egész, nem találkozunk, ők se egymással.
2023. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!