Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kiszemeltem azért ignorált,...

A kiszemeltem azért ignorált, mert nem szemeztem vele?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem, akinek a közelében mindig zavarban vagyok. Nem merek ránézni, nem merek a közelében lenni, annak ellenére, hogy nagyon tetszik. Mai nap során, ahogy tettem-vettem egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy velem szemben ahogy ült az asztalánál pontosan engem nézett, vagyis a szememet. Ahogy ránéztem meg se rebbent, nézett tovább a szemembe, én viszont elnéztem, mert zavarba hozott. Ezt követően feltűnően nem nézett rám. Vajon szemezni akart volna?

2023. febr. 20. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2023. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy szemezni akart, csak nem jött össze, ezért ignorált?
2023. febr. 20. 20:57
 3/9 anonim válasza:
Vagy őt is zavarba hoztad és nem mert ő sem mégegyszer rádnézni!😉
2023. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látszott rajta, hogy zavarba jött volna. Nem nézett el más irányba idegesen, tényleg meg se rebbent. :(
2023. febr. 20. 21:28
 5/9 anonim válasza:
Nyugi, szerintem! Ha tényleg szimpatikus vagy neki, ennyivel azért még nem lehet vége! De azért próbálj meg valamivel kedveskedni neki, bókolni vagy hasonló hogy lássa hogy van esélye nállad! Ne hátrálj meg ennyitől! Sok sikert!
2023. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 20. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit legyél bátrabb!
2023. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyit keresel? Lehet rád nézett és látszott rajtad hogy nem vagy elég gazdag.
2023. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Csak látja, hogy egy szerencsétlenség vagy, nem a friendzone-ba hanem a jóvanazugy zone-ba kerültél.
2023. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!