Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régen rengeteg új barátom,...

Régen rengeteg új barátom, ismerősöm lett úgy, hogy csak úgy random bejelöltem embereket a facebookon. Jelenleg ha ezt csinálom senki sem jelöl vissza. A facebook változott meg az alatt az 5-10 év alatt vagy én lettem egy unalmas alak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

A világ változik rohamosan. Egyre szarabb lesz. 😂

Lányokra mondjuk hiába írsz mert naponta kapnak ezer üzenetet. A fiúk pedig minek írnának vissza egy fiúnak? Nem buzák. Ennyi a logika manapság.

2023. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Régen "menő" volt hogy sok az ismerősöd. Most már senkit se érdekel. Ha nem ismer nem jelöl vissza
2023. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, régen boldog-boldogtalan egymást, most meg még az is töröl akit ismersz is, csak épp nem beszéltek és ne makar az ismerősei között látni
2023. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
fb selejt caputo! senkit nem érdekel tiktok ez megy
2023. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tiktok azt mondod?
2023. febr. 21. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez pont így volt velem is. 😆

Szerintem manapság már senkit nem érdekel annyira a FB, mondjuk engem az Insta és Tiktok se. Én csak Messengeren beszélgetek rendszeresen kb 5 személlyel.


Egyébként, a mostani legjobb barátnőmet úgy ismertem meg, hogy tizenéve mindenki jelölt és én is jelölgettem össze-vissza. Aztán rámírt a Facebookon, ahogy minden ismerősének is. Egy kutyás verseny volt, ahová lájkokat gyűjtött. Én meg nem szoktam válaszolni az ilyen körlevél cuccokra, de valamiért írtam neki, hogy milyen verseny, stb. Aztán elkezdtünk beszélgetni, és kb már napi szinten dumáltunk meg találkozgattunk is. És ő lett a legjobb barátnőm. 😃 Bár vicces, hogy pont így, mert ha akkor lesz.rom azt a körlevelet, ahogy általában, akkor soha nem ismerjük meg egymást. Vannak ilyen furcsaságok az életben.


(Én egyébként utólag ki töröltem a fölösleges ismerősöket, szerintem voltak kb 2000-én, tényleg meglepő, hogy annyi ismeretlent összegyűjtöttem. És hagytam 300-at, akik család, rokonok, valódi ismerősök, régi oszttársak, szaktársak, munkatársak. Másra nincs szükség.)

2023. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is egy ilyen kitörölt ismerős voltam sokaknak, de mivel nekem csak olyan 120 van, elkezdtem rajta agyalni hogy mi rosszat tettem, vagy mivel bántottam meg hogy így jártam. azt hittem hogyha valakit ismerek személyesen is, néha öszefutunk és köszönünk, akkor felvállalom és tartom az online térben is. aztán kdierült hogy nagyonnem. és mikor nem jelölt vissza a sokadik kedves gyrosos lány sem akik élőben kedvesek közvetlenek, kaját készítettek nekem de online visszanyomtak hogy nem ismernek, úgy voltam vele hogy tényleg nem szabad erre adni semmit
2023. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, hogy nem jelölnek vissza. Egyrészt, nekik a munkájuk, hogy közvetlenek, mosolygósak legyenek, és ettől még nem ismernek téged. Másrészt, lányok ha visszajelölnek fiúkat, az lehet egy visszajelzés is, hogy "szabad a pálya". Lehet, hogy párkapcsolatban van, vagy épp nem jösz be neki. De még az is lehet, hogy tetszenél neki, de tényleg nem jelöl vissza ismeretleneket. A legegyszerűbb, ha szemtől szemben kérdezed meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled vacsorázni, vagy meginni valamit. Bár így elsőre tolakodónak hangzik, de lehet meglepődsz, és van aki értékelni fogja a bátorságodat. Veszítenivalód nincs, csak hogy visszautasít, de azt is el lehet mosollyal, elegánsan fogadni.

Amúgy engem is töröltek sokan, nem csak én törölgettem. Én csak onnan tudtam meg, hogy kaptam osztálytalálkozós csoportos üzenetet, és ott feltűnt, hogy többen már nem ismerőseim. :D Ezt évek után vettem észre, de kit érdekel? Én nem is szoktam nézegetni az ilyesmit, hogy őszinte legyek. Senkinek egy fotóját se néztem meg évekig, annál a csoport beszélgetésnél kattintottam rá pár emberre, hogy mennyire változtak meg, és hogy már voltak, akiknek családjuk lett, stb. Engem amúgy hidegen hagy, aki szeretne törölni, az nyugodtan tegye meg, ha amúgy is csak virtuális térben voltunk ismerősök, akkor nem fog hiányozni.

2023. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem nem csak olyan céllal lettek volna csajokra ismerősnek jelölések hogyha "akartam tőlük volna valamit" :D csak mint így a baráti hatalmas időzőjelekkel körömbe fogadom, esetlegesen évi egyszer majd felköszöntöm szülinapján vagy akármi. lehet bennem van a hiba, én még soha senkit nem töröltem, egyszerűen nem éreztem okot rá. akivel nem akarok úgysem beszélek, vagy nem válaszolok, aztán leesik idővel mindenkinek
2023. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viszont azt is írtad, hogy csak 120 ismerősöd van, így nem is voltak teljesen ismeretlenek közöttük, gondolom. :D Én pedig említettem, hogy nekem voltak olyanok, mert ugyanazt csináltam, mint a kérdező. (Voltam kb 12 éves, mikor regisztráltam Facebookra, az akkori tinik ezt csinálták...) Szóval, ismeretlen emberek más városokból, megyékből, országokból. :D Őket ideje volt törölnöm, ha úgysem beszéltem velük semmit tíz év alatt. De a régi fotóimat is töröltem ezzel egyidőben, és minden jelölt képemet, még a profilképem se kattintható meg. 0 posztom és fotóm van, nincs borítóm se, a nevemen kívül nem jelenít meg mást. Teljesen ilyen ghost facebookot csináltam, mert nem kötelességem senkinek az orrára kötni az adataimat. :D
2023. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!