Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek a izmos,kigyúrt,fekete...

Ezek a izmos,kigyúrt,fekete luxuskocsival mászkáló emberek miből élhetnek,mit dolgozhatnak?

Figyelt kérdés

Ma szabadnapos voltam,haverokkal elmentünk az egyik plázába.

Megálltam fenn a parkolóba közelünkben épp befutott egy Mercedes S kocsi,tulaj valami akkora állat volt,hogy a kocsiból is alig fért ki.

Ilyen izmos embert élőben még nem láttunk,mellette az asszony akivel kicsit lenézően beszélt,az a tipikus insta vadmacska.

Sokszor látunk ilyen helyen ilyen izmos embert,de ezek miből élhetnek?

Mert sok helyen melóztam már de ilyet melóban sosem láttam.


2023. márc. 11. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk is él az utcánkban egy ilyen patkány g*ci.

Norbikának hívják, kopasz fej, kigyúrt test, fekete kocsi és srici telefon, azon hívogatja a k*rváit. 😅


Miből él? Szarja a pénzt.

2023. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kidobó. Sportoló. Boxoló.
2023. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben nem csak legális úton szerzik ezt a vagyont meg.Áfa, adócsalás is lehet,de durvább is.
2023. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Strici
2023. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 puritan ***** válasza:

Csak érdekességképpen..

Én néhány éve futottam össze egy ilyennel. Nem volt kopasz, csak oldalt felnyírt haj, hatalmas kigyúrt pasas, k.rva drága óra, vastag nyaklánc, napszemüveg, böhöm nagy fekete terepjáró.

Egy céget vezetett, akik egy multi által kiírt munkára pályáztak, és meg is nyerték a pályázatot. A cége elektronikai rendszerekkel, PLC-kel, automatizálással foglalkozot. Nem mondom, hogy saját maga írta a szoftvereket, de amit az alkalmazottak megcsináltak, minden sorával tisztában volt. Az embereinek mindegyiknek megvolt a saját szakterülete, ő viszont az egészet átlátta, és irányította, hogy mikor ki mit csináljon.

Szóval ilyen is van, csak ritka mint a fehér holló.

2023. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!