Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor mi történik az...

Ilyenkor mi történik az univerzumban vagy mi van a csillagok állásával? (nem ezotéria)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben két alkalommal is ugyanaz az érdekes eset történt meg velem. Leírom az egyiket, a másik is teljesen hasonló, csak a szituáció más, a lényeg ugyanaz. Tehát amint beléptem egy helyiségbe, ahol több tíz ember tartózkodott azonnal kiszúrtam az egyiküket. Semmi feltűnőt nem csinált, nem is ismerem, tehát egy idegen. Szépen leültem, történtek a dolgok, majd úgy adódott, hogy a későbbiekben egymás mellé kerültünk ezzel az emberrel. Meg volt a kölcsönös szimpátia, néhány szót váltottunk is. Kicsit olyan volt, mintha valahogy bevonzottam volna. Hangsúlyozom, hogy nem ezoterikus kérdésnek szánom, de annyira furcsa érzés volt mindkét eset, hogy nem is találok rá magyarázatot, ezért fordulok hozzátok.

2023. márc. 13. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem is kell magyarázat. Ez mindennapos élethelyzet, történés.
2023. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Veled lehet, velem nem.
2023. márc. 13. 01:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom, szemezés, stb. Ne gondold tul.
2023. márc. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonaton ülük a 4-es ülésen egyedül. Az állomásokon nézek ki, néha megérzem, ki fog a közelembe ülni. Vagy: megy az illető a székek közt, ránézek már messziről, és a közelembe ül.

Semmi különös, valóban csak szimpátia, vagy a lehetőség kihasználása.

2023. márc. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik, ebben nincs semmi. Egymillió másik eset van, ami fel sem tűnik
2023. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi extra nem történt, csak te jobb passzban voltál: jobban figyeltél a környezetedre, ezért észre vetted az apró jeleket. Vagy/és a testbeszéded hívogatóbb volt, ezért észre tudtad magad vetetni.
2023. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A véletlenszerűségre gondolok, amikor kiszúrsz valakit és tök véletlenül még össze is kerültök. Furcsa dolgok ezek.
2023. márc. 13. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a telefont bámulnák az emberek, több ilyen furcsa kérdés lenne.
2023. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!