Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy néz kis ténylegesen egy...

Hogy néz kis ténylegesen egy nudista strand?

Figyelt kérdés

Egyáltalán fogalmam sincs, hogy milyen lehet azon kívűl, hogy mindenki meztelen és strandolnak.

Milyenek az ott dolgozók vagy ez hogy néz ki? Mi megengedett mi nem? Nyílván hasonló szabályzat van ott is, mint egy normál strandon. Kíváncsi vagyok, mert mozgat a téma. Valaki betudna vezetni ebbe az egészbe?



2023. márc. 26. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Mindenben megegyezik a normál stranddal, kivéve azt hogy a strandolók nem viselnek fürdőruhát. Az ott dolgozók pont olyanok, mint más strandokon (és ruhában vannak munkaidőben), és azok a megengedett és tiltott dolgok, mint általában a fürdőruhás strandokon. De ha ennél is részletesebben érdekel, kérdezhetsz.
2023. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
78%
Ezt követem, engem is erdekel. Az idén kezdem. Ha tudtok jó helyeket Pest-Heves-Nógrád megyékben, azt is megköszönném!
2023. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Mi megengedett? :D Ugyanaz, ami egy sima strandon. Attól még, hogy meztelenek, ne gondold, hogy ott csak úgy, kérdés nélkül mehet a tapizás meg a szex. Ez nem orgia, hanem strandoló emberek, akik szeretnek teljesen meztelenek lenni.
2023. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Ténylegesen?

Hiába "mozgat a téma", mivel ilyen helyeken egyetlen olyan dögös és fiatal csajt sem fogsz találni akikről -jó ízléssel- fantáziálni szoktál.

Helyette lesz egy csomó narancsbőrös, hájas és elhízott öregedő nő, akiknek a mellei a köldöküket takarja.

2023. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jajj félre ne értsetek, nem szexuális jellegűek voltak a kérdéseim. Azzal tisztában vagyok, hogy ez nem swinger klub, meg azzal is, hogy nem olyan emberek lesznek ott, akikre gerjedni lehetne. Nem mindenkinek egyből ezen jár az esze. Olyanokra gondoltam, ami kényes téma lehet, hogy netalántán merevedése van az embernek legyen az bármitől ( ugye bár nem csak izgalomba jöveteltől lehet), akkor mi a policy. Vagy az ott dolgozók mennyire diszkrétek. Ők ugye ruhába vannak stb. De ők is naturisták, csak ott dolgoznak? Stb.
2023. márc. 26. 16:54
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Az ott dolgozók ott dolgozók. Nem naturisták. Nyilván tolerálniuk kell a látványt. A strandolók között ruhában flangálni nem illik, de pl. ha a területen van bármilyen szntű étterem, oda félmeztelenül sem illik beülni.

A merevedés jobb esetben udvias kitessékeléssel járhat.

2023. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Nos, jó néhányszor voltam nudista strandon az elmúlt években, de általában olyanokon, ahol csak furdozok vannak, dolgozók nem igen. Magyarországon Velencei tó, külföldön Locrum sziget Dubrovnik mellett. Mi általában nem nudista strandot keresünk hanem olyan helyet ahol ketten tudunk meztelenkedni. A lényeg, hogy míg nem nudista strandon jobban megnézhetsz egy nőt/férfit, nudizas közben szerintem ez nem annyira illendő. Mondjuk meredten nézni valakinek a pnájat/farkát.
2023. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tehát egyből kiküldenek, ha épp akaratom ellenére bármilyen okból kifolyólag feláll? Ilyenkor nem megoldás, ha eltakarom vagy valami?
2023. márc. 26. 17:03
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem megoldás.
2023. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor kezdőként konkrétan lehetetlen elmenni egy ilyen helyre.
2023. márc. 26. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!