Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy jól...

Mit csináljak, hogy jól érezzem magamat? És tegyek, hogy ne forduljon el tőlem mindenki akit szeretek?

Figyelt kérdés

Minden olyan rossz a lelkemben és körülöttem is. Senkinek nincs rám ideje, akinek meg lenne azzal meg én nem akarok találkozni és beszélgetni. Itthon a szüleim is állandóan csesztetnek ,hogy pakoljam össze a szobám közbe mindig össze pakolok és takarítok is mégis azt mondják ,hogy nem csinálok semmit. Most végeztem a közép sulival ezért hálisten a tanulással már nem csesztetnek csak a munka kereséssel. Egyszerűen már enni sincs kedvem annyira rosszul érzem magam. Hiányérzetem van de nagyon nagy hiányom van mert olyan szigorúak a szüleim hogy nem engednek el találkozni senkivel csak titokban tudom mindig megoldani a talikat csak sajnos a palinak mindig a hétvége jobb talizni én meg ugye akkor tudok vele talizni mikor hétközbe van és a szüleim dolgoznak. Hiába vagyok nagykorú nagyon elnyomnak. Csak a házi munkába vehetem ki a felnőtt szerepet sajnos. Unalmas minden. Érzem hogy a barátaim és a palim is egyre inkább távolodik el tőlem mert nem tudok velük lenni amikor ők is rá érnek a szüleim miatt.

Elköltözni meg nem tudok nincs annyi lóvém. Apám is állandóan balhézik velem főleg ha iszik. Én nem itélem el a piát amugy mert én is szoktam inni főleg titokban itthon egyedül amikor már tényleg nagyon rosszul vagyok. Ja meg apám előtt cigizni se merek mert hiába vagyok 18, cigizni se enged!



2023. jún. 3. 08:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy nőljek fel ha panaszkodok neki hiszen itt vagyok már 18 éves! De ilyen szülők mellett nem tudok nem értik meg! Minden hiányom van, és ezért vagyok egyre rosszabbul.
2023. jún. 3. 08:07
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha meg nem tudok szomorúságomban inni se cigizni akkor meg állandóan az édességet kívánom rendes kaját nem is kívánom.
2023. jún. 3. 08:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fel kéne hívnom a lelki segélyszolgálatot.?
2023. jún. 3. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni es lesz pénzed elköltözni
2023. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 after stroke ***** válasza:
45%
A kései kamaszkor mindenkinek baromi nehéz időszak. Benne lenni éppúgy, mint kívülállóként, szülőként, ismerőskét, barátként elviselni. Nincs más megoldás, ki kell bekkelni ezt a pár hónapot.
2023. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi újság, hogy vagy most, kérdező?
nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!