Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha csak 30 ezer ft-ot...

Gáz ha csak 30 ezer ft-ot adtam a legjobb barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy jó munkahelyem van, viszonylag jól keresek.

Szállást is adtak egyébként. Utólag olvasgattam már csak itt a gyakorin, hogy 100 ezret illik ilyen esetben legalább adni. Most emiatt kicsit rosszul érzem magam, hogy csak ennyit adtam (ebből 20 ezer kp, a maradék 10 egy kis ajándéktárgy) de én nem is tudtam, hogy mennyit szoktak adni, nem járok esküvőre. Mit gondoltok erről?



2023. jún. 7. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jó a 30 ezer. 100 ezreket egy esküvőre? Jézusom,el ne hidd. 😘
2023. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

5 éve biztos jó volt a 30 ezer. Ma a kaja sem jön ki belőle.

A kérdező meg egyébként 20-at adott.

2023. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

100ezret soknak tartom, meg a legjobb baratnonek is. Ez nem egy befektetés, hanem egy oda vissza egy gesztus.


Annyit illik amennyi jol esik, ami szivből jön. 🥰 Amit megengedhetsz magadnak.

Szerintem te jol csinaltad, adtal szemelyes ajandekot is, ez szep.

2023. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező ez egy korrekt ajándék volt. Ne bizonytalanítson el , amiket itt látsz.

Aki csak azért szervez több milliós esküvőt, hogy a vendégek majd úgyis kitermelik az árát az nagyon gusztustalan dolog szerintem. Egy lagzinál számolni kell vele, hogy nem jön vissza az ára, a barátaink,szeretteink pedig nem ATM -ek. Annyit adj, amennyit tudsz, csődbe ne menj egy esküvő miatt.

Két esküvőre vagyok hivatalos, mindkettőn 30k-t tervezek adni,mert ennyi fér bele. A szállást is magunknak álljuk.

2023. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Tavaly volt az esküvőnk, ahogy írtam. De, fedezte a fogyasztását aki 30-at adott. Mondjuk egy kisvárosi vendéglőben volt a lagzi, nem a Hyattben, de fedezte.
2023. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, aki pénzért hív vendégeket, nem kötelező lagzit tartani. Akinek megterhelő, az tartson szűk körű vacsorát, ahol mindenki magának rendel. Aki meg rongyrázós lagzit tart, az kalkulálja bele, hogy talán veszteséges lesz.
2023. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!