Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak nélküli bulikra...

A férfiak nélküli bulikra tényleg nagy a kereslet?

Figyelt kérdés
Most láttam egy riportot erről, hogy olyan bulit szerveznek, ahová nem engednek be férfiakat és sok nő nagyon pozitívan nyilatkozott erről, hogy legalább nem zaklatják őket és felszabadultan tudnak szórakozni. Mondjuk elhiszem, hogy vannak bunkó férfiak, aki ész nélkül tapizzák a nőket és csúnyán viselkednek, de közel sem mindenki ilyen és szerintem elég sok a másik végleten lévő férfi is, aki meg sem mer szólítani egy nőt.

2023. jún. 14. 10:22
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon szívesen mennék, mert szeretek félelem nélkül csinosan kinézni és viszolygás nélkül kedves és közvetlen lenni emberekkel.


Ha egy férfivel kedves vagy, miközben jól nézel ki, az 80%-ban oda vezet, hogy rádnyomul

2023. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó ötlet lehet olyanoknak, akik nem akarnak ismerkedni. Nekem jó önbizalomboost, mikor egy este alatt leszólít 5-6 pasi és nem zavar.
2023. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
19%
Nem vágyom ilyen bulira, minek öltözzek ki, ha csak nők vannak ott. Meg egyáltalán..
2023. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
18%
#1 de mitől félsz? Ha valami nem tetszik, azt nem engeded. Ennyi, egy sötét sikátorban egyedül lehet félni, de egy többszáz fős buliban a barátaid közt mitől félsz, hogy helyben megerőszakol?🤣
2023. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ennek csak a lezbikus nők, illetve a boldog párkapcsolatban élők örülnek. Ok, vannak nyomulós, bunkó pasik, de azok miatt kizárni a pasikat szerintem nem jó. Mellesleg ez is olyan, hogy sok csaj részegen kb. kínálgatja magát... Én nem örülnék ilyen partynak, mert alapvetően szeretnék párkapcsolatot és sajna nem nagyon van hol ismerkedni élőben. Ha a normális pasikat is kizárják, akkor mégjobban szűkül a kör ahol lehet élőben ismerkedni. Neten nem akarok.
2023. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
86%

#4 Nem hiszem, hogy bárki is attól félne ilyenkor, hogy megerőszakolják csak rohadt zavaró mikor valaki szeretné jól érezni magát a barátaival, de egy részeg tahó a 20.elutásítás után is erőlteti, hogy "na gyereeee jó lesz".

Nekem személyszerint a lánybúcsúk a kedvenc bulijaim pont emiatt.

2023. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
7%
#6 akkor nem vagy elég határozott. Én ha megmondom valakinek, hogy nem akarom és akkor is nyaggat, fogom magam és arrébb sétálok. Sose volt ebből probléma, persze vannak taperolós pasik, de mindig hamar leráztam őket.
2023. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
83%

Nem hallottam még ilyenről de nagyon szívesen mennék ilyen buliba. (N)

Sajnos sok pasi nem ért a “nem”-ből ami nagyon zavaró tud lenni. Meg én alapból nem is akarok ismerkedni senkivel, boldog kapcsolatban élek.

2023. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
87%

Én mondjuk inkább meleg buliba mennék bár ott is volt aki állította hogy meleg de le akart smárolni :D


Párom van, csak vele akarok táncolni, nem akarom, hogy fogdossanak. Sokan csinálják azt, hogy csak elhaladnak mellettem és megmarkolják a seggemet vagy alám nyúlnak, ami rohadt zavaró és egy ócska kvának érzem magam utána, hogy én ezt hagytam, miközben csak fél mp alatt történt és mire felfogtam a csávó már el is ment. Nem hiányzik, hogy odajöjjenek táncolni, hiszen én csak a szerelmemmel akarnék, meg egyedül.


Meg a lányok többsége nem viselkedik idióta módra, ha ivott, a férfiak többsége pedig igen... Úgyhogy én megértem, hogy csajos bulit akarnak.

2023. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem mentek meleg bulikba, ahol főleg férfiak vannak? Az ő esetükben nem kell a nyomulástól aggódnotok.
2023. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!