Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakivel volt màr ilyen?...

Valakivel volt màr ilyen? Mièrt van ez? Velem van valami gond? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt vettem èszre, hogy 1 emberrel egèsz jól el tudok beszèlgetni, de amint odamegy hozzà a baràti köre, akkikel èn is jóban vagyok, akkor elküldenek, elkerülnek. A baràtnőm is folyton mostanàban kerül, ha mondom, hogy csinàljunk valamit együtt lemondja. A mamàm is ilyen, mikor csak èn vagyok egyedül nàluk elbeszèlgetünk, amint ketten a húgommal elkküld. Azok, akkikel azt hinnèm, hogy jóban vagyok elkerülnek folyton, de ez az utóbbi 3 èvben törtènt ìgy. Szerintetek velem van valami gond? Idegesìtő lenne a tàrsasàgom?

2023. jún. 20. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, de komolyan. Velem nincs ilyen probléma, én senkivel sem szoktam beszélgetni.
2023. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!