Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogyan szerezze...

Mit csináljak, hogyan szerezzek cigit meg ezt azt amire több pénz kéne, ha nincs pénzem még cigire se mert jelenleg nincsen munkám? Több lent.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, munkát keresek éppen és mindösszesen egy ezres a vagyonom. Nincs több pénzem itthon. Szüleimmel lakok ők meg nem adnak ilyesmikre pénzt nekem. Elmehetnék felvenni a bankból a berakott pénzből, de sajnos nem értek az ügyintézéshez annyira. Vagy hogyan csináljam? Be megyek a bankba és mondom, hogy szeretnék a bentlévő pénzől pl, 40-50 ezer Ft-ot kivenni? Vagy ti mit tanácsoltok ilyen esetben ha nincs kézzel fogható pénzem csak ez a kártyás szar? Meg a kártya anyámnál van sajnos nem nálam. Azért akarok a bankba bemenni, hogy adjanak ki egy kis lóvét.

2023. júl. 20. 06:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
A te kártyádon lévő pénz a te pénzed? Ha igen kérd el anyukádtól mivel az a TE pénzed. A cigit meg felejsd el. Felesleges kiadás.
2023. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Kérdésből is úgy tűnt, hogy a te kártyád van anyukádnál, elég fura.

Lehet valamiért, valamiben korlátozva vagy?

2023. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Váó.
2023. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Kitana. ***** válasza:
38%
Bankban nem kell, hogy nálad legyen a kártya, ha jól tudom. Azonosítanod kell magadat, lehet elég a személyid, de lehet van valami kódod is, soha nem vettem fel bankban pénzt, úgyhogy ezt nem tudom, de alapvetően ennyi, igen, bemész, megmondod hogy kell x forint kápé, ha tudod igazolni, hogy te vagy a számla tulajdonosa, akkor megkapod. (Tehát nyilván anyád számlájáról nem kapsz pénzt.)
2023. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azért van anyámnál a kártyám mert szerinte nem vagyok megbízható.
2023. júl. 20. 12:45
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagykorú esetén ez elég furán hangzik.

Egyébként lehet aggódik, hogy az összes bent lévő pénzt pillanatok alatt elköltenéd.

Mint látható nem hasznos dologra akarod költeni, persze nagykorúként arra költöd amire akarod.

Egyébként a kérdés alapján elég bizonytalan vagy (ügyintézés, mit hogyan kell), csak nehogy becsapjon valaki és pénzt csaljon ki tőled.

2023. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16/ teljesen igazad van, azt hiszi anyám hogy pillanatok alatt elkölteném igen. Vigyázok a csalókkal tudom sokan vannak.


Szerintetek az nagyon köcsögség, rossz húzás lenne ha kérnék egy ismerősömtől vagy közeli baráttól egy x összeget?

2023. júl. 20. 12:59
 18/22 A kérdező kommentje:
Kérek pénzt az se jó mert akkor meg vissza kéne neki fizetnem.
2023. júl. 20. 13:00
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk ha cigire akarod költeni a pénzt van benne valami, ettől függetlenül nem tehetné meg, hogy a kárytádat elveszi - hacsak nem állsz gondnokság alatt.
2023. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Nagykoru vagy igy azt csinalsz amit akarsz.. viszont ha onalloan nem vagy el akkor rajuk vagy utalva, ok a fonik. Gondolom vmi nagyon videk hogy nincs melo
2023. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!