Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha elegem van az...

Mit tegyek ha elegem van az életemből mert mindenki gúnyt űz belőlem, fiatal is idős is. Mindenki szórakozik az érzéseimmel, és rángatnak kényük, kedvük szerint. És mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.

2023. szept. 19. 07:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretlek❤️
2023. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 3 ötletem is. Lehet egyik se lesz a megoldás, de mások úgyis fognak még írni, szóval talán meglesz végül.

1. Lehet hogy van valami irritáló a stílusodban. Túlzott flegmaság, passzív agresszió, önellentmondások, én nem tudom. És ezért irritálsz sok embert akik le akarnak törni.

2. Lehet túlérzékenység, kapsz pár kritikát ami esetenként vagy jogos vagy nem, és akkor mondjuk azokat túl erősen megéled. Tehát valaki mond valamit és akkor máris úgy érzed szórakozik veled, tönkre akar tenni, leégetni stb.

3. Ez a szélsőségesebb példa. Lehet semmi nem történik, és az egész a fejedben játszódik le. Pl valaki furán néz rád = gúnyt űz belőled. És most nem áldozathibáztatni akarok, csak azért hozom fel ismert ismertem ilyen embert is.

Egyébként tisztában vagyok vele hogy van rengeteg, a semmin kötekedő ember is, főleg mostanra. De ha mindenki és mindig, akkor érdemes a saját felelősséget is átvenni fejben. Ezért is ezt a 3 pontot dobtam be példaként és lehetőségként. Aztán még az is lehet hogy gettóban élsz ahol mindenki kötekedős sz*r arc :) Nem tudhatjuk, de van olyan is.

2023. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár példát azért írhatnál, munkahely vagy suli, korod, min szoktak gúnyolódni, hogyan játszanak az érzéseiddel, hova rángatnak és milyen módon vagy mindig Te a rossz? Erre a kérdésre így elég nehéz válaszolni.


Könnyen meg lehet az is hogy Te vagy a hibás valamiben. Nekem is van egy ilyen ismerősöm aki állandóan ezen van ki akadva hogy “mindig ő a rossz őt mindenki csak kihasználja stb” csak közben azt nem veszi figyelembe hogy rohadtul flegma, amikor iszik akkor el hord mindenkit mindennek a háta mögött és amikor vissza jut az ember fülébe és kérdőre vonja akkor sajnáltatja magát hogy “jaaj megint én vagyok a rossz”

2023. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!