Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok? Fiúk? Ti akik nudista...

Lányok? Fiúk? Ti akik nudista strandra jártok ?

Figyelt kérdés
Hány évesen s hogy szereztetek róla tudomást? Egyedül vagy inkább barátokkal esetleg rokoni társasággal jártok? Ti is megosztottátok valakivel ezt az életérzést?

2023. szept. 20. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Mi a kerdes ?
2023. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Várod a szaftos sztorikat, ugye, kérdező?


Elárulom, a legtöbb fiatal úgy kerül ebbe bele, hogy a szülei nudisták és kisgyerek koruk óta a család együtt jár ilyen helyre.

Most lelomboztalak, ugye? :-)))

2023. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Családunkban nem volt szokás nudizni. Ennek ellenére gyerekkoromtól tudtam, hogy vannak ilyen strandok, mert sokat nyaraltunk Balatonberényben és ott van a Balaton jelenleg egyetlen naturista strandja (korábban volt két másik Akaliban illetve Akarattyán). Huszonévesen szoktam rá, elsősorban a Luppa-tónál, ami ingyenes volt még akkor. Akkor nem osztottam meg ezt sem a családdal, sem barátokkal. Külföldön ennek nagyobb kultúrája van. Ott már bátrabban járunk a párommal és megyünk barátokkal is együtt.
2023. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabor49 ***** válasza:
78%
általában oda nem egyedül mennek hanem főképp családok és nem azért
2023. szept. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem 13 éves korom óta érdekel. Majd 16 éves koromban el is jutottam 2x is . 17 vagyok most jelenleg és nagyon megkedveltem a nudizást
2023. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Engem a haveri társaság vitt ki az idén nyáron először. Nagyon furcsa vokt. Este mentünk szerencsére. Izgi is volt, de kellenetlen is. Megismételném talán, de szintén este, és ne legyek egyedüli lány.
2023. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok nudista, és nem is keresem direkte az ilyen helyeket, de ha külföldön olyan helyre vet a véletlen, akkor nem szégyellek ott sem strandolni.

Otthon a kertben egyébként szeretek meztelenül napozni, de maga a nudizmus egyáltalán nem vonz.

2023. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Így érzem jól magam, ez a természetes. A fürdőruha amúgy is rettentő kényelmetlen és macerás.
2023. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Hamarabb voltam nudista strandon, mint textilesen. :)

Szüleim már kiskoromban hordtak magukkal, minden nyáron Délegyre.

Fürdőgatya 8 éves koromban volt rajtam először, iskolai úszásoktatáson.

Textiles strandon pedig két kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam életemben.

2023. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
szoktam járni egyedül
2023. nov. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!