Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehetett a nő baja? Nagyon...

Mi lehetett a nő baja? Nagyon megrémültem!

Figyelt kérdés
Buszoztam haza felé, egyszer csak egy jól öltözött normálisnak kinéző a negyvenes éveiben járható nő le ült mellém, pedig máshol is volt szabad hely. Ennyiből nem gyanakodtam még. A nőnek volt egy nagy sála pedig meleg volt és a sálba bugyolálta magát és a sálat oda tette percenként az orrához, ott tartotta majd olyan furán kidüllett a szeme mikor elvette a sálat az orrától és nagyon nyújtogatta, forgatta a nyakát, hol előre hol felém, a táskámat is nagyon bámulta és közel húzódott hozzám és továbbra is meresztette a szemeit olyan furán, és a nyaka is mindig előre csuklott. A sáljába meg egyfolytába bele nyomta az orrát. Rettenetesen féltem, ilyennel még nem találkoztam. Szerencsére csak fél órát utaztam mellette. Az is fura, hogy más mellett is volt üres hely, alig voltak a buszon, de mégis mellém ült le....

2023. szept. 22. 19:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi mindentől rettegsz, megrémülsz, gyanítom te is nyomsz valamilyen cuccot.....
2023. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mentális beteg volt biztos...
2023. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy csak rosszul van mozgó járművön.
2023. szept. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
19%

Lehet csak simán rosszul volt.

Sokan nem bírják a buszt és út felén hányingerrel küszködnek.

Próbálnak oda menni ahol kevésbé hintázik a kaszni.

2023. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!