Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezdeményezzek beszélgeté...

Hogy kezdeményezzek beszélgetést vadidegenekkel?

Figyelt kérdés
Elég sokáig zárkózott voltam és nem igazán jók a szociális és kommunikációs képességeim, viszont szeretnék szocializálódni kicsit. Nem nagyon vannak barátaim, viszont szeretnék megismerkedni másokkal személyesen (interneten sajnos már nem lehet). A kérdésem az lenne hogy hogy csináljam, hogy ne tűnjön furcsának, pl ha egy kávézóba hallok egy beszélgetést és hallom hogy sok olyan dolgot szeretnek amit én is vagy ha látok egy hölgyet aki testszik hogy közelítsem meg, mivel kezdjem a mondandómat?
2023. szept. 24. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Hagyd békén az embereket\társaságot\hölgyeket.
2023. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Kő kóla?
2023. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Röviden: sehogy.

Járj emberek közé, dolgozni, edzeni, és majd kialakul. De kávézókban ne zaklass senkit, az félelmetes.

2023. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Ez sajnos nem így működik . Az emberek általában nem ilyen nyitottak az ismeretlen emberek felé. De vannak helyek ahol könnyebb ismerkedni , mint máshol. Pl.: egy kocsmába,rendezvényeken,buliba,sport klubokba , stb...


Ha kezdő vagy akkor talán választhatsz valamilyen tevékenységet amit másokkal csinálsz és közben beszélgetsz velük. Aztán majd szépen belejössz és észreveszed, hogy mikor , hol és ki vevő az ismerkedésre.


(Persze vannak kivételek, mondjuk ha pont egy rokonlélek mellé ülnél le beszélgetni. De ennek kevés az esélye . Tényleg nem javaslom, hogy így kezd.)

2023. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok zárkózott van, aki viszont nagyon agresszív.

Nem igazán akar barátkozni. Én a zárkózott, nem barátkozós embereket tartom a legjobban visszautasítónak. Egy bulizós valakivel sokkal könnyebb barátkozni, mint velük. Még egy visszahúzódónak is.

2023. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Igazából nem is visszahúzódóak, hanem mentális betegek, akikhez nem lehet hozzá szólni, vagy ordítanak, miközben azt mondogatják, hogy milyen rossz velük mindenki. Én azt gondoltam, hogy csak azt adják, amit kaptak, amíg nem tapasztaltam majdnem minden alkalomnál, hogy olyanokkal beszélnek így ,akik soha sem ártottak nekik, kb olyanokkal, mint te kérdező. És a legrosszabb, hogy utána simán ráfogták az illetőre, hogy ő volt a rossz. Aztán belezavarodtak, és mondogattak mindenfélét, hogy aki életképtelen az így jár, meg ilyenek, miközben előtte ők mondták, hogy ők nem ilyenek, hanem mások, stb, stb. És sorolhatnám. Ezek beteg emberek, akik belekötnek a másikba, el kell őket kerülni.
2023. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki, aki úgy jön oda hozzád, hogy panaszkodik, az mentális beteg általában.
2023. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Magukat introvertáltnak nevezik, sírnak, hogy ki mennyit bántotta őket, de olyanok, mint a női szervek című filmben az a dagadt csaj. Tök olyanok mindig, de közben játszák a mártírt, meg hogy ki mennyit bántotta őket.


Aki tényleg visszahúzódó, az csöndes, és nem hallatszik a hangja sem.


mondjuk olyannal is gyűlt már meg a bajom. Kb. a semmitől kirugatják az embert, ha csak elneveti magát valaki. Tehát az egy dolog, hogy valaki érzékeny. De hogy ő ne legyen tapintattal másokra, és pofátlanul, pszichopata módon játszik mások állásával, az felháborító. Őket is kivégeztetném.

2023. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Beszélgess itt emberekkel. Munkahelyen, keress hobbit és úgy beszélgess másokkal.
2023. szept. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!