Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha dadogok, attól még lehetek...

Ha dadogok, attól még lehetek bébiszitter?

Figyelt kérdés

Vmikor alig észre vehető elvileg, vmikor nem dadogok, de van mikor nagyon.


Nem tudom,h gyerek közelében hogy tudok majd beszélni, én arra számítok,h jó lesz mert nem stresszelem szét magam a vele való beszélgetéssel.


Inkább arra lennék kiváncsi,h az emberek mit gondolnak az ilyen beszédhibás emberekről.


2023. szept. 30. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehetsz babysitter ettől még.

Én is dadogtam régen, néha még most is. De ha érzem hogy előakar jönni, akkor vagy keresek egy szinonimát, vagy tartok pár perc szünetet és nyugtatom magam, hogy kifogom tudni mondani, nem kell stresszelni.

Mert hát ugye azt mondják, hogy ez a stressztől/feszültségtől van. Nekem bevált, és ezeknek a módszereknek köszönhetően már csak a szűk család előtt dadogok néha. Vagyis testvér, szülők előtt. Más előtt már nem jön ki, maximum csak akar. De már ugye írtam én mit teszek olyankor.

Remélem segítettem.

2023. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Őze Lajos és a fia, Őze Áron is dadogtak. Leküzdötték. Lajos a színháztörténelem egyik legnagyobb színésze. A fia is remek színész.
2023. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Pe-pe-pe-persze!

(Ismerősöm bankigazgató is volt dadogva...)

2023. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolso ez csunya volt tőled. Nem szép csufolodni, ez egy fájó téma nekem legalább is.
2023. nov. 8. 20:29
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
nemtom a bébiszitter egy elég képességtelen/nem fontos munka nemtom mit számít ha dadogsz. Amíg nem hal meg a gyerek senki nem fog gátolni benne
2023. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4

Bocs. Nem minden dadogónak bántó téma. Elnézést kérek.

5

Nem fontos munka? Hát ezért nem fizetnek csak ócsárolják az óvónőket, tanítókat, tanárokat, dajkákat.... ... ... ... az életmentés után a legfontosabb, csak szólok. Masszívan függ tőle, hogy milyen ember lesz a gyermekből.

2023. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
mert könnyű meló, mennyél el vízvezeték szerelőnek, és ahogy köpködöd más szarát mert az orrod előtt tört ketté egy vezeték értenéd, hogy egy kényelmes, semmilyen, szinte alig munka a bébiszitterkedés xD
2023. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele.
2023. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

Más munka. Hosszú távon bőven fontosabb, mint a vízvezeték szerelő. Alma-elefánt összehasonlítás.

2023. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Erre szoktak azt mondani kedves 7 es h okosan kell pénz szerezni, nem kemény munkával. A bebiszitternek 5000 ft az orabére és szükség van rá.


Valamint hatalamas felelőség óráig a gyerekkel foglalkozni és vigyázni rá, h ne ölje meg magát. Hisz általában rossz gyerekeknek fel mindig felügyelet.


Ha a gyerek meghal lecsuknak. De ha rosszul csinálod a viz vezeték szerelést az nem akkora baj, hisz senki nem hal bele.


Mint a kettő fontos munka én semilyen munkát nem szolok meg, hisz ebből szerzi mindeki a kenyérre valót. És nem könnyű munkát találni. Főleg nem olyat amit szeretsz is.

2023. nov. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!