Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányok hogy viselkednek, ha...

A lányok hogy viselkednek, ha tetszik nekik egy fiú?

Figyelt kérdés

2023. nov. 6. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
nem írnak nekik vissza, ignorálják hogy "küzdjenek" értük de amelyik fiú értelmesebb mint egy óvodás az nem megy bele ilyen játékokba
2023. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Legtöbbször vérben forog a szemük, fura, kattogó hangot adnak ki és kézen állva közlekednek. De persze csak ha ott van a kiszemelt.
2023. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
#2 ezt valami gagyi horror filmben láttad?
2023. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg ahogy te, mikor tetszik neked egy lány. Valószínű hogy ahány lány tetszik, annyi viselkedés is van. Te is hozzá állsz valami alapján ő hozzá, és ő is valami alapján hozzád áll. Derítsd ki és teszteld őket.
2023. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Seggüket billegtetik
2023. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
időnként lopva bámul téged,zavarba jön,elpirulhat,elfordul,vagy akár felveszi a szemkontaktot,keresi a tekinteted,oda akar csalogatni magához
2023. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát változó, ha nagyon tetszel neki, akkor nem mer odamenni hozzád, nem mer hozzád szólni, sőt kerül is mert gáznak érzi magát a lány. Szal nem vagy előrébb akkor se ha tetszel egy lánynak, meg akkor se ha nem
2023. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát arra rá fogsz jönni egyèrtelműen hidd el!


Sok èves tapasztalat alapján (Ó èn nagy veterán! XD "jártam már sokfèlepp nőkkel.)

Hittem olyan tèves jelzèsekbe èvekig! Teljesen potyára.


Az a baj hajlamos az ember belemagyarázni a dolgokba azt az igazát aminek semmi alapja sincs!


Fiatal csikó koromban volt egy haverom aki jókèpű volt ès sokat jöttünk mentünk a városba. A nők kezdtek ki vele, boltba benzinkúton strandon ès egyèb ilyen helyeken.

Èn csak figyeltem ès regisztráltam az esemènyeket.


Nem volt titkos recept meg utalgatások, teljesen egyèrtelműk voltak ezek az esetek.


Mint ahogy a viccbe is van. Aki keres az megtalál! Nincsennek már fèlènk nők szerintem a mai világban!

jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!