Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon ideg gyenge lettem...

Nagyon ideg gyenge lettem mert mindig csúnyán bántottak az emberek . Ölelés,érintés hiányom is van. Mit csináljak,hogy ne legyek ideg gyenge?

Figyelt kérdés
Állandóan szekàltak itthon is meg a suliba is, mindig azt csináltak az emberek előttem amit tudják hogy a leg kevésbé szeretek. Hiába védem meg magam.. nem változott évek alatt a helyzet mindig köz nézettség tárgya vagyok, ki akarnak a szüleim is mindig oktatni .Senki nem Hagy érvényesülni, belém kötnek maguk álltal kreált probléma miatt mindig. Hiába vagyok egy szép, és barátságos lány megvetnek. Aki meg nem csúfol vagy nem sérteget az meg semmibe vesz. Egy jó szót, ölelést max csak ritkan kapok bárkitől is.

2023. nov. 8. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Normális hogy ennyire hiányzik a szeretet és állandóan arra gondolok hogy valaki forrón öleljen hosszú ideig?
2023. nov. 8. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy?

Egyébként változott a közeg valamilyen szinten amiben vagy?

Gondolom már nem vagy iskolás, hanem a munka világában vagy, a munkahelyeden mi a helyzet? Ott sincsenek barátaid vagy olyanok akikkel jóba lennél?

2023. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

"Normális hogy ennyire hiányzik a szeretet és állandóan arra gondolok hogy valaki forrón öleljen hosszú ideig?"


Persze, hogy normális. A legtöbb ember vágyik ilyesmire.

2023. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Ha szép és barátságos lány vagy, én szívesen ölelgetlek pár órát mindennap!
2023. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Én régen fizettem lányoknak hogy megölelhessem öket.


Kár hogy téged nem ismertelek.

2023. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!