Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van hatványozottan ez a...

Miért van hatványozottan ez a jelenség ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
22 éves férfi, vagy srác vagyok. (Kinek hogyan tetszik..) körülbelül 3 éve ismerem a weboldalt, és 2 éve használom aktívan ismerkedésre, de amit észrevettem az az, hogy a nők közül, csak mentálisan beteg emberek használják ezt az oldalt ismerkedésre. Mivel nem akarok általánosítani így azt mondom, hogy gondolom a másik tábornál is ez a helyzet. 5 nőt ismertem meg ezen a weboldalon, ebből 3-al eljutottunk személyes találkozásig, de mindhárom esetben 100%-ig komoly pszichés problema állt fenn. Az első 2 esetben, már 1 óra beszélgezés utan feltűnt, hogy valami nem klappol. Az első illetőnél egyfajta apátia, bevallása szerint bipoláris epizódokkal. A masik esetben szerfüggőség, illetve szinte életveszélyes testképzavar. Konkrét sztorikat direkt nem írok, nem szeretnék senkit megszégyeníteni. A harmadik volt a legfajóbb számomra, mivel egy héthónapos kapcsolat lett belőle. Az elején minden jól ment, de kiderült, hogy erősen kontrollmániás, és erős manipulációval beleszólt a mindennapi életembe (nem olyanokra gondolok, hogy nem enged el ide-oda) aminek következményeként a kapcsolatunk odáig fajult, hogy lelki zsarolások mentek irányomba nagyon erősen, ami miatt finoman ugyan, de kihátráltam a párkapcsolatból. Ezeket csupán azért írom le, mert releváns a kérdésem szempontjából, hogy ezen az oldalon az ismerkdési topicban miért figyelhető ez meg? Tényleg csak súlyos pszichés problémákkal küzdő emberek próbálnak meg itt szociális kapcsolatokat kiépíteni? Félrértés ne essék, egyáltalán nem ítélem el ezeket az illetőket, mivel nem tehetnek róla, csak furcsa, hogy úgy próbálnak meg szocializálódni, hogy önmagukkal sincsenek rendben. Én sem vagyok egyáltalán tökéletes, nekem is voltak régebben kisebb problémáim, de próbáltam sosem kivetíteni másra. Elnézést ha kicsit kuszán fogalmaztam, csak sok minden kavarog a fdjemben ennek kapcsán.

2023. dec. 1. 00:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Azokat sem értem akik folyamatosan verik magukat minden kérdés alatt, hogy ez az oldal nem ismerkedni van. Azért mert ők mostanra zárt tudatú embergyűlölővé váltak, vagy mert rossz tapasztalatuk van, nem akarnak ismerkedni, ez oké idáig. De ráhúzni az egész oldalra, az egy undorító és álszent hazugság.

Biztos forrásokból tudom, hogy a kezdetek óta rengeteg ember ismerkedésre is használta ezt az oldalt. Nagyon sokan jöttek össze innen is, mint minden más közösségi portálról vagy fórumról. Ez alapvető emberi viselkedés, le lehet tagadni és el lehet hazudni, de hasonló eredménye lesz mint a laposföldezésnek.

Annyi hogy mostanra eléggé elromlott sok minden, az emberek fejében is, a nemek között is, az oldalon is. Tényleg rengeteg lett a nem normálisok aránya, talán azért is mert a legtöbb értelmes mostanra tovább állt még az országból is. Nekem is akadnak innen többnyire online ismerőseim, kivétel nélkül tele traumákkal, vagy mentális defektekkel. Annyi a különbség, hogy aki rosszindulatúan vagy károsan defektes, azokat már kiszűröm. És zárójelben meg kell jegyezem, ebben az országban lassan mindenhol nehéz lesz mentálisan ép, vagy nem traumatizált embereket találni. Csak az álca tér el, amit a normalitás érdekében megpróbálnak fenntartani.

2023. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#10 Ezeket a rovatokat sosem néztem, hiszem nincsen közöm a témákhoz, nem tudok hozzászólni, de akkor úgy tűnik, hogy az egész oldalt elkíséri ez a keserűség, és rosszindulat.
2023. dec. 1. 15:19
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az "állatok" kategória sem piskóta... Ott találhatók azok, kik emberi tulajd9nságokkal vértezik fel kedvencüket, és ha esetleg te próbálnád megmagyarázni, hogy a kutya nem ember, úgy lepontoznak mint a sz@rt. Ezen felül ha olcsóbb tápot javasolj, azt meg mégis hogy képzeled, hát milyen emner vagy te és hasonlók. :D
2023. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Off: engem nőként a google-be beírt problémamegoldásokra irányuló keresőszavak hoznak ide (mosógép, autó, laptop stb) és rengeteg helyzetben segítettek az értelmes kommentek. A családi kapcsolatok rovatban is általában normális látásmóddal találkozom, sokszor érzem úgy hogy baromi hasznos, olykor szívet melengető ahogy ismeretlenek lelket öntenek egymásba.

Viszont ez a kategória valóban rettenetes, bár a Te korosztályodban sajnos élőben is belefuthattál volna ilyen lányokba 🙄

2023. dec. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
A normális nők nem ismerkedésre használják az oldalt. Ahogy a normális férfiak se.
2023. dec. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

13, az állatok kategória konkrétan traumatizálta az akkor még 15 éves énem, aki befogadott egy vemhes macskát, és ezzel kapcsolatban kérdezett.

Szerintem az emberek többsége el sem olvasta a kérdést. Le lettem szaporítózva, a harmadik oldalon már Hitlerrel voltam egy lapon említve, őrjöngtek, hogy ivartalanítsam, és persze, ivartalanítottam... Miután megellette a kölykeit, amik már ott voltak benne, mikor befogadtam, úristen!

Az helyi állatorvos is egy seggfej volt, rendesen fájt neki, hogy le kell ereszkednie erre a szintre, hogy egy macskával kell foglalkoznia. Egy látogatást eresztettem meg nála, és úgy voltam utána, hogy nincs az az isten, hogy én az általam addigra már megszeretett macskát még egyszer rábízom. Peremvidéken élő tizenévesként nagyon jól jött volna valami támogatás, de se ide nem jöhettem, mert itt is egy állatkínzónak számítottam (amiért befogadtam egy vemhes macskát, lol), se a Facebookos állatvédő csoportokban nem kérdezhettem, mert ott is többségében szektás idióták voltak. Végül redditen találtam hasznos tematikus subokat, meg 40 km-el arrébb egy normális állatorvost. De most 10+ évvel később visszagondolva, vad idők voltak :D (a cica egyébként még él és virul, én sem értem, hogyan, már legalább 13 éves, de szeritnem több lehet, bőven felnőtt volt, mikor magamhoz vettem).

2023. dec. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi a normális? Itt még azzal is bajuk van sokaknak, hogy valaki merészel tindert használni. Az igazságos nőelosztás hívőkről nem is beszélve.
2023. dec. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Én mindíg azt vallottam :

Mi a normális ?


1. Amit 100 emberből 51 csinál ?

2. Mindenkinek az a normális amilyen ő maga.

2023. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A való életben is rengeteg a mentálisan beteg nő.Szóval,egyszerűen ezért.
dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A tényleges okot szerintem én sem tudnám megmondani, de az sajnos tény, hogy ezen az oldalon kiemelkedően sok problémás, ilyen-olyan módon sérült tag van. Valószínűleg az anonimitás is ezt teszi. Tisztelet a kivételnek.

A "párkapcsolatok", illetve az "ismerkedés" topikokat nem szokásom megnyitni, mert semmi jót nem hallottam róluk, illetve az a parányi tapasztalat, amit gyűjtöttem róluk, pont elég, hogy ne nézzek oda vissza.

dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!