Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy szép nővel hogyan bánnak...

Egy szép nővel hogyan bánnak az emberek?

Figyelt kérdés

Rengetegen írják hogy a szép nőkkel máshogy bánnak a férfiak, de ezt jobban ki tudnátok jobban fejteni? Igen azzal tisztába vagyok hogy őket mindig észreveszik de hogyan bánnak velük arra keresem még a választ. Igazából azt is észre vettem hogy velük szebben beszélnek kissé "puncsolva" beszélnek. Lehet csak én vettem ezt észre nem tudom lehet rosszul láttam. Van nyilván sok fajta ember nem mindneki ugyan olyan de most szeretném látni hogy ki hogy gondolja ezt, nem baj ha nem mindneki ugyan úgy gondolja.


Attól hogy a másik úgy látja jónak de te meg máshogy az nem azt jelenti hogy a másik rosszul látja. Az is lehet mind ketten jól látjátok.



dec. 7. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Nagyrészt pozitív oldalai vannak a szépségnek, ahogy már fentebb is felsorolák, a férfiak finomabban bánnak velük, valamint szívesebben ülsz le egy ápolt, csinos, finom illatú nő mellé, mint egy tök átlagos vagy csúnyácska csajhoz. Azonban ne felejtsük el az árnyoldalait, például hogy a többi nő mindig ki lesz élezve egy igazán csinos társára, ,,barátnők'' féltékenykedése stb. Valamint a prolibb férfiak részéről szexuális tartalmú beszólások utcákon,rosszabb esetben molesztálás.
dec. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 igen ez így van
dec. 10. 07:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Sokszor megkapom én is, hogy csinos, szép lány/nő vagyok, amit amúgy sokáig el sem hittem, mivel sosem láttam magam annak. Pusztán azt gondoltam, ez csak valami hízelgés, beetetés, de ahogy múlt az idő, jobban figyeltem a környezetem, az abban lévők viselkedését, megláttam a különbséget, és kezdtem érezni, hogy oké, lehet valami azokban a pozitív jelzőkben.


Sok fiú, férfi zavarba jön körülöttem (én meg amúgy ettől😅), mintha hirtelen eltűnne az önbizalmuk, van, aki elvörösödik, vagy picit elsápad, van, akin meg alig látszódik, csak érződik.

Valahogy puhábban, lágyabban beszélnek velem, és mintha megválogatnák, milyen szavakat használnak körülöttem. Például volt olyan, aki nagy káromkodós volt, de amint hallótávon belülre kerültem, rögtön nem, vagy csak alig használt olyan szavakat. Az is sokszor megesik, hogy mindenáron igyekeznek lenyűgözni, akár plusz köröket is futnak ezért. Figyelnek rám, emlékeznek arra, amit mondtam, (extrán) udvariasak, figyelmesek.


A másik, negatív oldal meg:

-Amikor felújították a házunk, vagy az egyetemet, nem telt el úgy hét, hogy ne szólt volna oda legalább egy munkás, vagy ne füttyentett volna utánam valaki. Arra is akadt példa, hogy szimplán csak buszpályára mentem, vagy ott voltam, és valaki odaszólt valamit. Elhiszem, hogy valakinek ez hízelgő, jól esik, de az nem én vagyok. Az ilyenektől csak zavarba jövök, nem is kicsit, amire vannak, akik csak még inkább felbátorodnak.

-Nem egyszer jártam már úgy, hogy a barátnőknek hitt lányok versengeni kezdtek velem, vagy úgy viselkedni, ami a "barátság" abszolút rovására ment.

-A szépség múlandó, ezért sem akarok ebbe kapaszkodni, valamint bánt, hogy sokan nem látnak bennem többet, mint egy "aranyos pofit". Sokan rá vannak függve a külsőségekre, és azon le is ragadnak.

jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!