Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ugye csak túlgondolom és nem...

Ugye csak túlgondolom és nem csináltam semmi szégyenteljeset? 20/l

Figyelt kérdés
Egy haverommal részegen oda mentünk egy random pasashoz. Én nagyon közvetlenre ittam magam, úgyhogy ott maradtam vele tovább beszélgetni, majd meghívott egy italra. Csak beszélgettünk, meg utána visszajottek a barátaink is néhányszor. A lényeg az, hogy ez egy középkorú ember volt, nem is emlékszem hogy nézett ki, de kb. razuditottam az életem történetét. Aztán a barátnőm rosszul lett és ezért mondták hogy menjunk én pedig mentem is, bár az illető marasztalt volna. A végén megöleltem és megkerdeztem a teljes nevét. 😅🫣 Igazából ennyi történt, de mióta kijozanodtam valamiért nagyon rosszul érzem magam. Én most tulajdonképpen flortoltem egy apamkoru emberrel? Esküszöm, hogy nem ez volt a célom én ilyenkor tényleg csak barátkozni szeretnék és beszelgetni igazából mindenkivel, aki valamilyen érdekes témát hoz. De most így utólag szörnyen érzem magam, hogy ez hogyan jöhetett le neki/másoknak. Mondjátok, hogy csak túlgondolom és nem tettem semmit, ami miatt szégyenkeznem kene/senkit nem érdekel ez rajtam kívül.

dec. 11. 22:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Középkorú, és? Felnőtt nő vagy, nem kislány.
dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulgondolod nincs ezzel semmi baj😊
dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor kene igy erezned magad ha lepipáztad volna a bokorba vagy hasonlo..

Egyebkent meg a te korodban mar amnyira nincs hangsuly az egyik fel idosebb dolgon, persze ha nem 70 eves, na de erted

dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
Hát ha velem csinálta volna ezt egy 20 éves lány, azt gondolnám róla, hogy biztos nem volt mostanában rendesen megd*gva, és így akart közeledni, csak béna hozzá
dec. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem nagy dolog.. bulikba mindennaposak az ilyenek
dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezzel a hozzáállással saját magadat veszélyezteted, mert nem mindenki áll le, hogy "csak beszélget" veled. Meg ez az ölelgetés sem pálya: random idegenekkel nem szoktunk ilyeneket tenni, főleg, hogyha meg sem kérdezzük előtte, hogy lehet-e, meg ha nem is van képben az illető.

Óvatosan az ilyen cselekedetekkel!

dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!