Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha bevesznek egy csoportos...

Ha bevesznek egy csoportos csevegésbe, mit teszel?

Figyelt kérdés
dec. 13. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a téma. Ha nem érdekel, akkor kilépek.
dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, ahogy az egyes. De ehhez miért kell milliónyi idegen? Hogy el tudd dönteni.
dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy én el tudjam dönteni, a kérdés általános. Ha frusztrált lettél tőle, nem kellett volna válaszolni.
dec. 13. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem lettem frusztrált. A kognitív részem dolgozott, hogy meg is értsem a kérdést. Ha egyszer te nem fejted ki miért érdekel.
dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A válaszok szempontjából nem fontos, miért kérdeztem.
dec. 13. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Neked meg értelmetlen kérdéseket kiírogatni. Mi az, hogy "mit teszel", de most komolyan? Csoportos beszélgetésbe nyilván olyanok vesznek be, akiket ismersz, akikkel szeretsz csevegni. Nyilván először köszönni illik, miután bevettek. Ezekkel nem vagy tisztában?
dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, nekem meg nem feladatom más kiíváncsiságát kielégíteni, ha a szándékot nem ismerem.
dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ahelyett, hogy írtál négy hozzászólást feleslegesen, egyre mérgesebben egy olyan kérdésre, amire "nem feladatod válaszolni", miért nem görgettél tovább egyszerűen, válasz nélkül?


Szép napot, igyál egy teát, attól megnyugszol.

dec. 13. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a téma érdekel, amiről szól, akkor bent maradok. Ellenkező esetben, illetve akkor is, ha olyanok vannak benne / úgy kommunikálnak egymással, ami nem túl szimpatikus, akkor kilépek.
dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!