Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miket kérdezzek hogy jobban...

Miket kérdezzek hogy jobban megismerjem?

Figyelt kérdés

lett egy új fiú osztálytársam és eleinte be is jött de aztán időközben barátnője lett szóval le mondtam róla és most csak barátnak tartom mert nagyon jo fej. de mindig mondja hogy mondjak valamit vagy meséljek de nem tudom mit vagy miről. és nekem nem jut eszembe semmi jó kérdés ami nem túl tolakodó vagy elég érdekes. eléggé introvertált személyiségem van és ő se olyan bőbeszédű. néha amikor elkapunk egy közös hangot nagyon sokat tudunk beszélni.

jobban megakarom ismerni de úgy hogy ne nyomuljak vagy ne érezze azt hogy tolakodnék mert nem áll szándékomban. és az ilyen alap dolgokat pl mi a hobbid stb már megvolt. valami érdekes kéne



dec. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2%
Hány èves vagy? Hülye k
dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Úgy tűnik, nincs közös témátok.
dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,látta-e ezt, vagy azt a filmet. Ha nem, mesélhetsz is belőle részleteket.
dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!