Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítélik el az emberek a...

Miért ítélik el az emberek a bulizást es a drogot ,piát,cigit ?

Figyelt kérdés

dec. 30. 07:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Szerintem mértékkel nincs baj a szerekkel, a nagy bulik meg jó kedvre derítenek legalábbis úgy tapasztalom. Nem értem miért a vénlanysag és az önmegtartozrato buták lettek a divatok. Aki élni akar és jól néz ki az meg le van nézve. Miért van ez?
dec. 30. 07:45
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert mindig, állandóan a "mértékkel" van baj.
dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Tisztelettel kérdezem azoktól, akik úgy élték le az életüket, hogy ,,mit szól majd a falu népe", végül mit szóltak?
dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Bulit nem. De ahhoz, hogy jól érezd magad, nem kell inni meg drogozni.

Ha ezektől vagy jól, akkor sajnos súlyos problémáid lehetnek, szorongsz, megfelelési kényszered van.

Ha iszol, azért iszol, mert ugye a nagy magyar gyengének tart, ha nem iszol, nem vagy férfi, ha nem iszol.

Meg akarsz felelni.

Drog pedig ... Miért is? Aki drogozik, ki akar kapcsolni, lebegni, eltávolodni a valóságtól. Mert nem jó az élete.

Kicsit olyan, mint amikor egész évben kínlódik a család, hogy nyáron el tudjon menni két hétre nyaralni, kicsit lazítani, szabadulni a mókuskerékből. Miért is? Azzal megszűnik? Valójában az életet kellene úgy élniük, hogy a mindennapokat is nyaralásnak éljék meg. Ha nyaralásba kell menekülni, minek dolgozol ott és azt? Nem értem.

A drog, pia is ilyen. A valós problémát elfedheti egy pár óráig, de megszűnni a probléma nem fog.

dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Ott is baj van a toronyban aki ezt gondolja a nyaralásról, a legtöbb ember azért nyaral hogy többet lásson a világból és ne úgy haljon meg hogy életében nem volt Magyarországon kívül.

A tengerpartot a delfineket, az őserdőt vagy a kínai nagy falat….sorolhatnám

dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Az a gond, hogy a drog addiktív tehát nehéz azt mondani, hogy mértékkel csinálja az ember.
dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5. Te úgy értelmezted a kommentemet, ahogy te akartad.

Nem ahogy valójában értettem.

De semmi gond. Nekem megfelel.

dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

#5 ki hogyan él, vagy mi "jó" neki, az ő döntése. Ha utazni akar, utazzon, ha k*rvázni, akkor k*rvázzon...


Kérdező:

Azért, mert káros az egészségre, megrövidítheti az életed, pusztítod magad vele. A mértékkel van baj, szokás lehet belőle, a droghoz meg végképp nem nyúlnék, beteg, aki ilyenhez folyamodik, mentálisan.

Aki alkoholhoz nyúl azt mondják, hogy mindig van valami problémája. De akinek pl. meghalt valakije, annak könnyű azt mondani, hogy ne igyon. Ha alkoholt akar úgyis inni fog, ugyanez a dohányzással.

dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan, itt kell magyarázni, hogy miért nem jó dolog a drog, a cigi és az alkohol? 🤦🙄🤷


Kérdező, te nem jártál általános iskolába? Nekünk már ott felhívták ezek káros és veszélyes hatásaira a figyelmünket. Pedig az nem most volt, minimum 20 éve.


Bulizni szín józanul is lehet. 😉

dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mértékkel nem rossz a cigi
dec. 30. 08:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!