Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pörgetem a Facebookon vagy...

Pörgetem a Facebookon vagy akár csak youtubot nézek vagy bármit a neten és azt látom másoknak jobb élete van mint nekem más is szokott így lenni?

Figyelt kérdés
Egyre kevésbé van kedvem az életemhez úgy érzem semmi értelme úgy mennék már.

jan. 4. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7/


Hát nem tudom pl van egy ismerősöm mindig tölti fel a képeket videókat,hogy most itt ebben az országban van és ezt meg azt csinál meg minden képen mosolyog és milyen boldog írja is a képekhez.Na jó nem tudom,hogy ebből az egész igaz e már a boldogságból és mit nem láthatok mert nem vagyok ott vele.

jan. 4. 22:05
 12/16 A kérdező kommentje:

8/


Én félek az anyagi buktától,max állampapírom van de az nem hoz annyit,hogy utazgassak ide oda.Jó annak aki játéknak tudja venni az életet én azt érzem,hogy egy kés penge van a torkomon és folyton elakarják vágni.Nem vagyok facebook görgetésre berendezkedve mert a gépen levan tiltva az üzenőfal telefonon meg ritkán nézem csak ha látom akkor az nagy dózis,youtubon többet mozgok.

jan. 4. 22:08
 13/16 A kérdező kommentje:

8/


Én kegyetlenül levagyok fagyva évek óta mert a félelmeim erősebbek.

jan. 4. 22:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Én simán ki tudom iktatni ezeket a gondolatokat, de a hozzád hasonlóknak való a közösségi média detox, amit már másoktól is hallottam. Mint az alkoholistáknak a száraz november. Volt egy kollégám, aki időnként elvonulásra is ment.
jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 - Konkrétan mitől félsz?
jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, a barátnőm és a férje mindig posztolnak. Sokan irigylik is őket. Én, nem, mert tudom hogyan élnek. Mint kiderült a csaj a szeretőjét akarja ezzel féltékennyé tenni. A férjét pedig műveletlen parasztnak tartja. Keserves fényűzésnek hívom. Másrészt, infantilis.
jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!