Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen életetek van?

Milyen életetek van?

Figyelt kérdés
Nem csak munka és munka. Semmi szórakozás viszont gyűlik a pénzt .. 25f

jan. 13. 12:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
én csak 1500 euró és alkatrészt pakolok.. és 800 eurót tudok félrerakni
jan. 14. 22:48
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Mindig jut időm szórakozásra, nekem ez nagyon fontos. Nekem ez nem arról szól, hogy leiszom magam valahol, hanem koncertekre, színházba, fesztiválokra járok, inni sem szoktam. A belépőjegyekre viszont nem sajnálom a pénzt, igaz nem is világsztárok koncertjeire járok. Általában max 5 ezret költök egy belépőre, ez még belefér a büdzsémbe. Közben igyekszem spórolni, de a fiatal éveimet nem akarom feláldozni, mert a sok szép emlék többet ér, mint a pénz. Lakásom nem lesz valószínűleg soha, hiába spórolok az evésen, ruházaton, szóval igazából nem éri meg mindenről lemondani.
jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Unalmas, szar, azt várom hogy vége legyen...de mégcsak az elején vagyok. Vagy talán mégse?
jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12.. én mindent a lakásért áldozok fel... Semmi szórakozás .. munka és kész
jan. 18. 01:43
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, ha neked ez megéri. De azt ne felejtsd el, hogy ezeket az éveket nem adja majd vissza neked senki. Aztán azon kapod magad, hogy ott ülsz a lakásodban 60 évesen és nincsenek szép emlékeid a fiatalkorodból, csak a munka és a spórolás. Persze jó dolog, hogy céltudatos vagy és a cél lebeg a szemed előtt, de azért élni se felejts el közben.
jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nekem a gyerekkorom is szar volt... Anyám tönkretette.. aztán a csajom később... Úgy hogy szép emlékek? Pff mi az..
jan. 18. 11:54
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Tegyél érte, csak te változathatsz ezen, ne másoktól várd. Nekem is szr volt a sulis időszak, meg a szerelmi élet sem úgy alakult, de legalább rájöttem, hogy magamra számíthatok. Ha jól akarom magam érezni, akkor nekem kell tennem érte, mert más nem fog.
jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
A multat nem tudod meg valtoztatni.. ok tettek tonkre nem te. Szoval te eredj elni az eleted
jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az életből nem lesz lakás.. csak munkából Munka és munka
jan. 19. 11:55
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

Igy van kerdezo...

A szep emlekekbol meg a visstaemlekezesekbol, meseleswkbol meg nem lakunk jol. Es ha elhardaljuk a pemzt utazasokra, elmenygyujtesekre, abbol nem lesz haz es penz sem.

En jobban keresek kulfoldon, mint otthon ismeroseim. Tudjak hogy gyujtom a penzt es mik a terveim...

En is kapok toluk olyan leszolast, h inksbb utazhazltnek, mert ok a helyben mennenek ide-oda... igy rafinaltan szeretnek, h semmi latszatja se legyen, h en kulfoldon dolgozok. Azt szeretnek ha a penzem es semmit sem tudnek felmutatni...

A penzbol van MINDEN.

Ha penzed nincs, akkor semmit nincs...

jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!