Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az az 51 éves férfi...

Milyen az az 51 éves férfi aki simán lenne együtt egy 19 éves nővel? Nem zavarja a korkülönbség.

Figyelt kérdés
Normális?

jan. 19. 07:16
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon beteg, belegondolva, hogy ennyi idős az apám és én meg a húgom is idősebbek vagyunk 19-nél. A kisöcsém (17) közelebb lenne korban hozzá. És mindezt úgy, hogy apám nem kapkodta el a gyerekvállalást, még mai viszonylatban sem.
jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
32 szerintem te is megnyalnád majd a sót, ha 50 leszel. :D
jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
69%

32


Még ebben sincs semmi beteges:

[link]

jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
85%

Faludy György lényegében művész volt, tehát nem egy átlagos ember.

Egyébként a felesége, Faludy Fanni - aki korát tekintve az unokája lehetett volna - egy komoly nő az interjú alapján.

Faludy amúgy nem volt gazdag, tehát Fanny nem a pénzért ment hozzá. Furcsa pár voltak, az már biztos, kapcsolatuk tabut döngető volt.

jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
76%

#32


Semmi beteges nincs ebben. Vannak csajok, akiknek bejönnek az idősebb pasik, ennyi. Mert komolyabbak, tapasztaltabbak, lehet tőlük tanulni.

Te maradj a korosztályodnál, mások kapcsolatát meg tartd tiszteletben.

jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Ma már ez nem kérdés, nem probléma...

Csak itt.

jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, mindkét fél nagykorú. Egyáltalán nem biztos, hogy kihasználásra mennek ilyenkor. Sok fiatal nőnek tetszik az érettebb férfi, egy 50 körüli még nagyon vonzó lehet, nem egy 90 évesről beszélünk. Fordítva is, miért lenne ez mindig kihasználás? Sok idősebb férfi szerelemből van fiatal nővel, rátelepdni se akar a korkülönbség miatt.

Azért, mert vannak aranyásók, attól még nem minden kapcsolatra lehet ráhúzni ezt a sémát. Egykorú párok esetében is vannak érdekkapcsolatok, csak ott kevésbé feltételezi ezt a közvélemény.

jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ha 51 évesen egy 19 éves csajt reszelhet, hát nem csoda, hogy szeretné úgymodn hosszan amga mellett tartani.
jan. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk is pont ennyi van, csak én 20+ voltam mikor találkoztunk 😅 gyereket már nem vállalnék, egymást szeretni meg lehet és jó is, ha megtalálták a másikban azt ami nekik "szép". Mármint nem az anyagiakat meg a "feszes testet" (mondjuk nekem olyanom sose volt), hanem ilyen emberi értékeket.
jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Lennék a helyében, szintén 51F
jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!