Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szilveszter vagy Augusztus 20...

Szilveszter vagy Augusztus 20 jobb bulizás szempontjából Budapesten? 21F

Figyelt kérdés

A Budapesten élő, bulizni járó kortársakat kérdezem.

Szilveszterkor talán több a házibuli, nappal hemzsegnek az emberek, este már a hideg miatt a tüzijátékon kívűl nincsenek az utcákon. Számomra valamiért depresszív az egész szilveszter, talán a hideg és hogy korán sötédik, pedig szeretem az ünnepet.

Augusztus 20-án meg pont az ellenkezője, nyáron tökéletes az idő nappal és éjszaka is persze ha úgy adja. A belvárosban rengetegen az utcákon ünnepelnek, sok szórakozóhely szervez bulit, alapból sokkal több a program lehetőség. Nekem hangulatra és buli szempontjából jobban adja. Egyedül a tüzijáték utáni tömegoszlás amit nem bírok.


jan. 20. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Szilveszter
Augusztus 20
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Bulit rendezni bármikor lehet, nem kell erre valamelyik ünnepnapot kinézni.


Szilveszterkor hideg van. De pont Augusztus 20-án a házibuli az, ami legutoljára eszembe jutna. Még életemben nem hallottam olyanról, aki ilyen napra szervezett volna, de attól még lehet.


De leeht, hogy én értem félre, mit értesz bulizás alatt.

jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Nyáron több a publikus buli, mint szilveszterkor. Kapásból az időjárás miatt is. Az év vége sokaknak a rohanásról szól, nem annyira a pihenésről.
jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es Én is így értem, hogy augusztus 20-án nem jellemző a házibuli, határozottan inkább közterületen vagy szórakozóhelyek.
jan. 20. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!