Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol érdemes fiúkkal és hol...

Hol érdemes fiúkkal és hol érdemes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A társkeresőkön kívül milyen jó tippjeitek vannak? Beállt a munkarendem, a baráti körben ritkán találkozok új emberrel, úgyhogy ritkán találkozom új emberekkel.


Van valami tuti tippetek? Vannak helyek ahol könnyebb csajokkal vagy pasikkal ismerkedni? Akár könnyedebb, akár mélyebb kapcsolatra.



jan. 20. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Snapen én nagyon sok srácot megismertem, de vannak tematikus telegram, discord csoportok is.
jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

23F amúgy.


Hogy tudok ilyen csopi linkeket szerezni?

jan. 20. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
23F vagyok, írj rám:D
jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Snap, insta, ha online, bárok/szórakozóhelyek, ha személyesen szeretnél. S nagy eséllyel innen is többen rád fognak írni
jan. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valaki esetleg tudna linket küldeni nekem (17F) ilyen tmatikájú csoporthoz meghívót discordra vagy instára?
jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba dc-s csoportért (19L)
jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Shol
márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!