Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet udvariasan...

Hogyan lehet udvariasan elhárítani valaki közeledését, aki a múltban ismert minket?

Figyelt kérdés

Pl Facen ránk ír, megtalál egy régi ismerős, akivel már vagy 10 éve nem beszéltünk és érdeklődik felőlünk?


Nem igazán lettem sikeres, nem szívesen osztanám meg a részleteket az illetővel, de megbántani sem szeretném, hogy bunkónak tűnjek.


jan. 22. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szépen le kell terelni, általánosan kell fogalmazni, nem konkretizálni és nem kezdeményezni a beszélgetést a továbbiakban

Ha éppelméjű akkor érteni fog belőle

Vannak olyan beteg agyú emberek akik unatkoznak vagy nem tudom de nem mi bajuk van de rákötik magukat a másikra és zaklatják

Ezeket büntetni kéne csak sok esetben a zaklatás ténye nem bizonyítható és ezzel azonnal visszaélnek és zaklatnak továbbra is noha sikert nem fognak elérni vele mert az egész hazugságra épül meg ugye ha nem vagy együttműködő jól láthazólag akkor semmit nem fognak tudnak veled csinálni

jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem fog rádírni. Tisztában van a helyzettel.
jan. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy rosszindulatból teszi.


Igazából nem is ő, hanem az anyukája keresett meg, gimnáziumban osztálytársak voltunk.


Neki egy átlagos vagy talán jó élete van, az enyém egy romhalmaz.


Nyilván panaszkodni nem szeretek, és nem is vagyok büszke semmire, hiszen nem értem el semmit.


Mentális betegséggel élek, bár ezt kifelé talán sosem érzékelték.

Szociális fóbia, generalizált szorongás.

Ezek nehéz témák egy idegent beavatni, és nem is nagyon szeretném.


Ezért sem mentem soha osztálytalálkozókra.

Nem akartam soha, hogy lesajnáljanak.


Nem rosszindulatú nő az anyukája, de rákérdezett személyes dolgokra, hogy van e párkapcsolatom, hol dolgozok.

Talán kicsit kíváncsi, nem hiszem, hogy rossz szándékkal teszi, de nem szeretném tudatni vele ezeket.


Hazugságot sem akarok írni, de őszinte sem akarok lenni, hiszem nem jó érzés ezt egy idegennel tudatni, nekem sem és ő is zavarba jönne tőle, hogy, nem pozitív, sikeresektörténet, amit megosztanék:)


A szüleimmel élek, 30-asként, nehéz kilátásokkal, még az ő gyereke egy boldog párkapcsolatban külföldön.


Írtam egy udvarias, általánosító, érdeklődést megköszönő, jókat kívánó levelet, de szerintem nem fogta fel, hogy bezárkóztam, mert utána kérdezte a, részleteket!


Jobb, ha nem írok vissza?Ez bunkóság?

jan. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!