Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Általános iskolai osztálytalál...

Általános iskolai osztálytalálkozóra te elmennél?

Figyelt kérdés

20 éve végeztünk, 1-8-ba jártunk közösen, pár gyerekkel még egyetemista koromig tartottam a barátságot de azóta velük is max pár alkalommal találkoztam.

Covid alatt az egyik volt osztálytársam csinált facebook csoportot és most valami valakinél bekattant és elkezdett szervezkedni, hogy el kéne menni közösen egy étterembe és személyesen is találkozni. És ahogy nézem a chatet van pár tag aki lelkes és menni akar.


Anno szerettem azt az osztályt de mégis a többségükkel 14 éves korom óta nem találkoztam, azóta meg eltelt 20 év és olyan furcsának érzem ezt, hogy eddig kb. le se szartuk egymást, most meg osztálytalálkozót akarnak csinálni.



#általános iskolai találkozó
jan. 22. 20:47
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
93%
Simán el mennék most hogy ki írtad a kérdést idén én is szervezek egyet
jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Remélem valaki szervez egyet, mert nekem a szervezés nem erősségem, de talán a 10 évesre összeszedem magam. 2016-ban végeztünk az általánossal. Nagyon kevesen vannak, akik végig ott voltak (nemzetiségi suli, jöttek-mentek a nagykövetgyerekek). általában 24 körül volt az osztály létszáma és 10-en voltunk végig jelen. Ebben volt minden. Aki csak egy évre jött, sokan 2-re, volt aki felsőben csatlakozott, aki lelépett 6 osztályos gimibe, aki egy évet külföldön volt, aki félig külföldön volt és párhuzamosan két helyen követte az anyahot, kéthavonta ingázott (elvált szülők..) stb. Pár éve volt egy osztálytalálkozóm, amire azok voltak meghívva, akik 2. osztályban oda jártak, mert a szervező utána elment máshova.


A gimis osztályom egyszerűbb eset volt. Ott volt egy cserediákunk egy évre, meg egy csaj egy fél évvel később csatlakozott hozzánk képest, de semmi más változás nem volt. Nem volt évi 3 új osztálytárs átlagosan.

jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem, sosem voltunk valami jó osztály, akikkel pár emberrel meg jóban voltunk azokkal úgy is tartom a kapcsolatot, de a többiekkel most minek jópofizni, ha amúgy sem beszélünk.
jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk már az altalanos iskolás közösségi csopi is csak arrol szol hogy kinek milyen karrierje lett vagy csaladja ki mivel fényezheti jobban magát kinek van tökéletesebb élete. Komolyan semmi másrol nem szól.

Kb mint a cigóknál hogy azta teso de jó fuxod van, en meg most vettem egy mercit nézd má, jó, mi?


Hülye lettem volna elmenni az osztálytalira mikor arrol szól hogy na kiből mi lett.

Már a csopitol is elment a kedvem.

jan. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Soha

Kozepiskolasra se

jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem
jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%

Sajátomra nem mennék el, még úgy sem, hogy jövőre lesz 10. éve, hogy elballagtunk.


A helyedben, viszont én mégis elmennék. Jóban voltál a többiekkel, szeretted az osztályod, pluszban voltak olyanok, akikkel egészen egyetemista korotokig kontaktban voltatok. Lehet, hogy párukkal a találkozó után meg is maradna a kapcsolat, meg ez egy jó program is lenne, kis nosztalgiázással vegyítve.

jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!