Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor mit akarnak a férfiak?

Ilyenkor mit akarnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Szinte idegen férfit észreveszem, hogy engem néz/bámul. Bele a szemembe. Amikor ránézek meg se rezzen, tartja a szemkontaktust, semmi mosoly. Ezzel mit akar kifejezni egy férfi, mert szerintem ez egyáltalán nem egyértelmű.

febr. 1. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Kár lenne az első válaszolóhoz bármit hozzáfűzni.
febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy nagy tányér lábszárpörköltet nokedlivel.
febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy vak volt a férfi, ha semmi reakció hogy Te is szemezel vele?🙂
febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
És te meg képtelen vagy elmenni onnan, vagy beállni valami mögé, hogy ne bámuljon tovább, ugye.
febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
De akkor miért nem veszel egy ko pfeffert?
febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

„Néha” én is elbambulok. Szerencsére még(!) nem született olyan törvény, hogy nem lehet.

Amúgy tőle kérdezted már, hogy mit akar tőled? Mert ha szépen kérdezed, akkor lehet, hogy el fogja mondani… 😅

febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
“Szinte idegen férfi…”, ezt magyarázzam még, hogy miért nem kérdeztem meg vagy egyértelmű?
febr. 1. 15:55
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

#10-nek,

„“Szinte idegen férfi…”, ezt magyarázzam még, hogy miért nem kérdeztem meg vagy egyértelmű?”

A szinte szó jelentősége kontextustól függ. Nem fejtetted ki pontosan, hogy miért szinte az a szinte. Nekem pl. az is szinte idegen, akivel ugyan gyakran találkozok, viszont csak ritkán beszélgetek, ezért nem is tudok róla sokat.

És ha már így felajánlottad, akkor nyugodtan magyarázhatod, kifejtheted bővebben a szituációt. Hátha tud valaki olyat javasolni, ami számodra elfogadhatóbb válasznak minősül! 🙄

febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Érdekesnek tartja az arcodat, a külalakodat, tetszhetsz neki, ezért néz.
febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!