Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy miért gyűlölnek ennyire a nők kollektíven?

Figyelt kérdés

Mielőtt letámadnátok, NEM, nem incelkérdés. Nem hibáztatok vagy nézek le senkit és nem is akarok vergődni meg fröcsögni.

Csupán 27 évem keserű tapasztalata alapján érdekelne most már hogy mi lehet az oka hogy úgy taszítom a nőket, mint vámpírt a fokhagyma. Nyilván gondolom a hiba főleg bennem van, mert általános iskola óta (gimit, egyetemet és a nagybetűs életet IS beleszámolva) 100%-osan ez a helyzet, nem volt soha kivétel.

Röviden: gyűlölnek a nők. De kollektíven, nem csak egy bizonyos személy vagy csoport/réteg. Az átlagosak, sőt a csúnyák is undorodnak tőlem. nyilván azzal tisztában vagyok hogy nem vagyok valami hej de jóképű, de gimiben és egyetemen is azt láttam, hogy a kifejezetten csúnya, sőt sokszor ápolatlan, büdös vagy kissé ostoba emberek is tudnak kommunikálni, barátkozni a nőkkel, ha párkapcsolatuk nem is lett. Nekem kis túlzással egy mondatot nem sikerült összehoznom 27 év alatt nőnemű emberekkel. Valamiért undorodnak tőlem, kerülnek, semmibe vesznek vagy lenéznek.

Még egyszer hangsúlyozom: nem hibáztatom őket. Nyilván ennyi embert amúgy sem lehet, ilyenkor nyilván bennem van a hiba. Csak azt nem tudom mi az. Nincsenek extrém tesi fogyatékosságaim, kezem-lábam megvan, tudok beszélni és fürdeni is szoktam, szóval ezek talán nem opciók, inkább valami kisugárzás, kommunikáció, kinézet vagy hasonló lehet a gond, de nem tudok rájönni mi az. Sosem ártottam senkinek, van humorérzékem, végeztem iskolát, nem iszom nem dohányzom...

Ha csak simán barátnőt nem tudnék találni, az még rendben lenne, nyilván van akinek nehezebben jön össze. De az hogy konkrétan beszélgetni sem tudok nőkkel, és soha nem is tudtam mikor lassan 30 éves vagyok, az baj, nagyon nagy baj.

Hogyan deríthetném ki mi okból rühellnek ennyire az ellenkező neműek?



febr. 23. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor amúgy vajon miért tűnik el a kérdező? Próbálunk rájönni a problémájára, kérdezgetjük, ő meg köddé válik.
febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2-es és a 3-as hozzászoló mindent elmondott.
febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem az kéne neked, hogy "a nők" észrevegyenek, beszélgessenek veled, stb. hanem hogy egy bizonyos, egy olyan, akivel aztán leélheted az egész életedet is akár. De az, aki hozzád való, valószínűleg ugyanolyan nehezen észrevehető, mint te.

Légy türelmes és járj nyitott szemmel. Meg fogod találni.

Olvass sokat, képezd magad, hogy egyre értékesebb ember legyél, egyre több dologról lehessen majd veled beszélgetni, ha végre eljön az idő, és járjál emberek közé. Ne csak nőkkel próbálj beszélgetni, hanem mindenkivel, hogy egyre nagyobb rutinod legyen benne.

Az ilyesmit nem lehet sürgetni.

febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Szarul nézel ki
márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

Itt mar irtak tobben is, hogy bizony ha mindenkibol ugyanazt a reakciot valtod ki, pl.undort akkor bizony ronda vagy. Sajnalom!


Ha ez megnyugtat, akkor sokan vannak a helyzetedben.

Ezt mint kulso szemlelo mondom neked. Szerencsem volt, igy nem vagyok olyan helyzetben mint te, de latom, ahogy a rondabb ismeroseim probalkoznak. Sokuknak meg 30 evesen se jon ossze semmi. Az egyikuk meg ongyilkossagot is megkiserelt, tehat sajnos a helyzet brutalis es szerintem egyre rosszabb lesz.

márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%

15-ös, ez hülyeség.


Kérdező, egy csomó "ronda" (bár ez relatív, meg szubjektív is egyben) pasinak nagyon is szép a nője!

Nem az a lényeg, hogy milyen a külsőd, hanem hogy milyen belső tulajdonságaid vannak. Mi újság pl. a humorérzékeddel? De sokminden más is milliószor fontosabb, mint a jóképűség: megbízhatóság, értelmesség, stb.

Kezdetnek itt olvasgass:

[link]

márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Minden bizonnyal az utolso no. Ne foglalkozz vele. Teljesen maskepp latjak magukat mint amilyenek valojaban.


A kulso a legfontosabb. Ha az nincs meg akkor annyi. Azt is szoktak mondani, hogy a kulso megfog a belso megtart a jo szex hozzalancol. Ez van!


Nem kell itt hulyiteni a sracot van neki eleg baja.


Nem tudom mennyire sulyos a helyzeted, de azt tudom tanacsolni, hogy keres valami meno melot amit szeretsz is es probalj meg a legjobb lenni benne. Valszeg igy se fogsz kellenni, de nem fogod magad erezni annyira ertektelennek.


Esetleg meg a kulfold szoba johet. Azt tudni kell, hogy az OECD szerint nalunk a legnehezebb part talalni. A vizsgalt orszagok kozul a magyar nok a legkritikusabbak a ferfiakkal szemben, mikozben a a ferfiak a legmegengedobbek.

márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Minden bizonnyal az utolso no. Ne foglalkozz vele. Teljesen maskepp latjak magukat mint amilyenek valojaban."

Igen, nő vagyok. De nem arról van szó, hogy én milyennek látom magamat :D, hanem hogy a nők a "csúnya" pasikat milyennek látják! A nők pedig - épp ez az! - nem csak a külsejüket látják! És akkor épp egy nő véleményére ne adjon! :DD

márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!