Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindig engem szólítanak...

Miért mindig engem szólítanak le a kéregetők?

Figyelt kérdés

Bármikor vagyok belvárosban vagy boltban van ott sok ember és valahogy mindig engem szúrnak ki.

Füles van általában a fülembe és az sem zavarja őket pedig pár méterre van tőlem valaki füles nelkül akit könnyebb lenne megközelíteni szerintem. Valahogy mindig engem szúrnak ki pedig tök átlagosan nézek ki



febr. 27. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha utcara kerulok kedves 4es es ha ossze futnank akkor adnal nekem is arra ami a "boldogsagom"?

Egy repuloutat hawaira, drága? Bocsi, de nekem ez lenne az igazi boldogság ;)

5 voltam.

Előbb hondolkozz el mások válaszán is mielőtt "kötekedni" szeretnél bárkivel is. Nincs mit. További szép napot mindenkinek

márc. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkit leszólítanak, akitől kifejezetten nem félnek. Annyira le vannak pusztulva már agyilag, hogy nem tudják felmérni az embereket.
márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

"Es 500 ft mar micsoda a mai vilagban?!"


pl. negyed órai fizetésem.

márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Szemkontaktust már messziről kerülni kell."


Egyszer mentem az utcán, előre néztem, aztán hirtelen oldalról egy csávó odakiabált nekem, én meg nem reagáltam, nem néztem rá csak mentem tovább.


Erre a nyomomba eredt és jött utánam és szólogatott, amíg utol nem ért.


Szóval ha nem veszed fel velük a szemkontaktust és ignorálod őket, akkor is vannak elszántak.

márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 6os. Az én pénzembőla annak adok akinek akarok, de csak akkor ha nem baromságra költi el.. hisz nagyon sokan vannak akik birnának dolgozni, de nem teszik. Inkább piát/cigit/d*ogot veszek az össze kapart pénzéből..

Le lehet pontozni ha akartok. Hisz ez az én véleményem.

márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!