Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a Redditen...

Mi a véleményetek a Redditen a magyar nyelvű közösségekről?

Figyelt kérdés

márc. 4. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha valamiben nem egyezik a véleményed velük, lepontoznak mínuszba.


Volt egy téma a lottózásról, a legtöbb hozzászólás csak siránkozás volt, hogy az egész meg van bundázva, hülyék adója stb.


Hozzászóltam a témához: "Én nem lottózok, és kriptózok!"


Kb. 5 perc alatt -10 lett a hozzászólásom.

márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
én* kriptózok
márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nőként mondom, ott több a hülye férfi, mint itt. Itt sztem ugyanaz a pár ember incelkedik.


És nagyon gusztustalanul beszélnek. Utálom, mikor valaki a szexben a női szerepet megalázóan férfiakra használja. Már több embert blokkoltam, hogy ne lássam a válaszait, mert folyton "faszra húzta", "taknyosra szopatta" volt a válaszai közt.


Depresszív nagyon. Angol subokban rengeteg normális pasi van, de a magyarban a legtöbb harap meg utálkozik; nekem komolyan elmegy a maradék kedvem is attól, hogy párkapcsolatban gondolkozzak.

márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

#3

az a baj, hogy a férifak java így gondolkozik :(

F

márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
4, nekem nem baj, én elvagyok egyedül.
márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire lehet konkrétan sub-ot írni, úgyhogy azt most kihagyom, de amire most gondolok, ott látok értelmes, összeszedett válaszokat, kommenteket, deee semmi cenzúra nincs ott. Olyan trágár megnyilvánulások vannak, hogy nem egyszer lepődtem meg, mennyire kendőzetlenül íródnak ott a dolgok. Az rendben van, hogy időnként becsúszik egy-egy obszcén szó, de ott sokaknál nem 1-1 ilyenről van szó. Egyre ritkábbak a káromkodás, vulgáris szavak nélküli válaszok.
márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

#6:

Ez valószínűleg azért van, mert mivel nincs cenzor, azt ki is használják, és az agybeteg frusztrációjukat meg az egyéb mentális problémáikat ott adják ki magukból.

márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Olyan durva, hogy azt hinném, az emberek anonimban a legtaplóbbak, de nem. Ott nicknévvel eggyel taplóbbak, mint itt, a facebookon meg a saját nevükkel olyanokat leírnak, hogy nem igaz.
márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon bírom őket. A gyakorisok sokkal nyomibbak.
márc. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan a gyakorisokat szídjátok, prímítív bunkonak tartanak mindenkit.
márc. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!