Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mik azok a hobbik, amiken...

Mik azok a hobbik, amiken keresztül sok korombelivel (20-25) ismerkedhetnék meg?

Figyelt kérdés

Mostanában egész magányosnak érzem magam, a barátaimnak nincs valami sok idejük így keveset ülünk össze, kapcsolatom nincs, szóval rengeteg a szabadidőm.


Mindig is szerettem új embereket megismerni, de random odasétálni valakihez az utcán nem az én stílusom, nekem ehhez kell valami kapcsolódási pont először, pl hogy közösen járunk valahova.


Gondolkodtam benne hogy belekezdek valami újba, mert a jelenlegi hobbijaim nem túl közösségiek, erre várok elsősorban ötleteket, hogy merre keresgéljek.



márc. 24. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor már nem tudsz csatlakozni 😟

Legközelebb szeptemberben lesz felvételi azthiszem..

Egyébként egy önkéntes szervezet, tehát még a jó célt is szolgáljuk, a közösség az valami fantasztikus és nagyon sok közös program van

márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na de mi ez mégis? Mostmár érdekel, még ha nem is tudok csatlakozni :D
márc. 27. 08:36
 13/15 anonim ***** válasza:
márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne
márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 11-es vagyok. Az Amigos alapítványról beszéltem, kórházakba járunk gyerekekhez, játszani és tanítani őket. Mindenki önkéntes és nagyon jó a közösség. A kórházi foglalkozásokon túl rengeteg programot szervezünk egymás között. Bármelyik nagyobb városba mész az országban, ahol jelen van az Amigos, tuti hogy találsz magadnak olyan társaságot, barátokat, akivel bulizhatsz, szórakozhatsz egyet. A kórházi foglalkozások pedig nagyon feltöltenek és én nagyon élvezem őket. :DD
márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!