Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy jó tanácsot meghallgattok?...

Egy jó tanácsot meghallgattok? Esetleg sorstársak is írhatnak!

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést olvastam itt az oldalon az utóbbi néhány hónapban, hogy hogy viselkedik valaki, ha tetszik neki a másik, milyen ún. jeleket küld, hogy lehet megközelíteni stb. Ugyanilyen cipőben voltam, ugyanis volt egy férfi, akivel igen gyakran összeakadt a tekintetünk, régebben pedig még talán váltottunk is néhány szót egymással. Először nem tulajdonítottam jelentőséget a nézésnek, mert szerintem valahol természetes, hogy a nap során összeakad emberekkel a tekintetünk, viszont egy idő után gyanús kezdett lenni a dolog, mert észrevettem, hogy akkor is nézett, amikor én még nem néztem rá, tartotta a szemkontaktust. Idővel elkönyveltem, hogy biztosan tetszem neki, viszont túl sok kapcsolódási pontunk nem volt, ő a nézésen kívül más egyebet nem csinált. Én viszont gondoltam egyet és bekövettem social median, gondoltam, ha már ennyit nézett, akkor biztos felismer. Természetesen nem fogadta el a baráti felajánlást, úgyhogy 100%-osan félreértettem a viselkedését. Ebből csak, mint konklúzió annyit szeretnék kommunikálni, hogy maximálisan felesleges ilyen-olyan oldalakon áltatni magunkat, hogy biztos ezért nézett és biztos azért nézett pont úgy, mert amúgy nem látunk az illető fejébe, nem tudjuk pontosan mit is gondol. Nekem nagy tanulság volt ez az eset. Esetleg, ha veletek is történt hasonló, akkor szívesen olvasom! Szép délutánt mindenkinek!

ápr. 9. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Tetszik ez a jó szándékú tanács.
ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Másoknak viszont pont ez a löket kell, különben nem mernek lépni. Úgyhogy nem lehet általánosítani, hogy ami nálad rosszul sült el, az másnál is így történik majd.
ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

#2-el értek egyet.


Ez megint általánosítás.

ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
A férfiak néha elég lassan kapcsolnak. Ettől még simán lehet,hogy tetszel neki.
ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem általánosítás, ez az én történetem. Az lenne az általánosítás, ha azt írtam volna, hogy minden férfi ilyen.
ápr. 9. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,hogy sokszor feleslegesen álmodozunk,én is értettem már félre tekintetét,kedvességet. Bár láttam már élő példát (egyik barátnőm tekintete is sokszor találkozott egy srácéval, a lány is megkereste ig-n, bekövette, és viszonzásta talált. Azóta (vagy 6 éve) vannak együtt.

Szóval az álmodozást és a felesleges körbekérdezést nem tanácsolom én sem, viszont a tettlegesség járhat sikerrel. Ha mást nem, bátorságra vall.

ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!