Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A discord miért van tele...

A discord miért van tele toxikus hülyegyerekekkel, trollokkal?

Figyelt kérdés

ápr. 11. 00:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Felmentem egy szerverre és azonnal belém állt 2 kisgyerek ok nélkül aztán 5 perccel később megérkezett az admin és beállt harmadiknak ahelyett hogy bannolná őket! Színvonal 0
ápr. 11. 00:52
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Te meg beállsz negyediknek nézni, ahelyett, hogy otthagynád a csatornát. Szerencsére a Discord csatornák többsége színvonalas.
ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Életképtelen generáció a mai azért....sajnos.
ápr. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Olyan csatornára menj, ahol nincsenek. Miért olyan helyre mész, ahol kisgyerekek vannak?
ápr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Két dolog:

1. A discord is anonim oldal mint ez, és lám itt is sok a fogykos mert név meg arc nélkül bátrabban felvallalja az ember hogy retardált.


2. Ha az admin is beállt ellened akkor azért nagy eséllyel te vagy a toxikus hülyegyerek és nem ők (persze lehet hogy nem, de mivel nem láttam a beszélgetést általánosítok)

ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4

Én miért lennék toxikus? Felléptem a szerverre, még csak nem is mondtam semmit és azonnal betámadtak. De a többi (nyilvános) magyar szerver sem jobb, hasonló színvonal kb mind

ápr. 11. 08:57
 7/8 A kérdező kommentje:
bocs 5-nek szólt
ápr. 11. 08:57
 8/8 anonim válasza:
42%
Mert az internet sajna már minden hülyéhez elért. Rengeteg szerveren szólás nélkül láttam, hogy toxikus a hely és mindenféle komment nélkül kiléptem. Sajnos nagyon gyakori.
ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!