Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most miért baj az, hogy...

Most miért baj az, hogy többre tartom a macskámat, mint a barátnőm nővérének a testvérét?

Figyelt kérdés

Micsoda családfát írtam le :D.


A lényeg, hogy nekem van egy menhelyről mentett benti macskám, aki 6 hetes kora óta velem van, 8 éve. A lakás ahol lakunk az enyém, a macska szabadon mászkál, a barátnőmet ez nem zavarja.


Viszont lett a nővérének egy pasija, és elakarnak hozzánk jönni vendégségbe, viszont a csávó allergiás a macskára, és kérték, hogy előtte rendesen takarítsak ki, meg majd zárjam be a macskát egy szobába.


A takarítás az ok, minden nap takarítok, de miért zárnám be a macskám a szobába? Tök nem érdekel, hogy az a kényeskedő nyápic allergiás a macskákra, nem kell idejönni, van millió beülős hely a környékemen, menjenek oda, még én zárjam be a macskát amikor az Ő otthonába jönnek vendégségbe?


A barátnőmtől megkaptam mint megjegyzés, hogy úgy néz ki, hogy többre tartom mint egy embert, igen, és ez miért baj? Egy idegen embernél nyilván többre tartom a macskámat.


ápr. 15. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Amikor mi megyünk vendégségbe a rokonokhoz, akkor viszek magammal allergia-gyógyszert (Basszus, eddig mindegyik kutyát ölelgethettem napestig, semmi bajom nem volt. Attól az egy kutyától kirügyezek és konkrétan meghalok)


Nem is várnám el tőlük, hogy elzárják miattam, pláne hogy milyen szociális eb, emberek mellett szeret lenni,

ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
En sem zarnam be a macskat! Ha nem jo valamelyik kozeli kavezo, igy jart! ;-)
ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért remélem csak elírtad és barátnőd nővérének a testvére nem egyben a pasija is :D
ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Belezavarodtam, sosem voltam erős a családfa dolgokban, anya-apa, mama-papa, tesó, ilyen szinten vagyok, ami ennél komplikáltabb ott már rontok :D
ápr. 15. 15:39
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk is van macskánk, ha valaki kéri hogy zárjam be addig akkor gond nélkül a szobába beviszem. A macskának semmi baja nem lesz arra a kis időre. Nem tartom előbbre sose a macskát, és képzeld tök boldog, nincs baja.
ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Sőt megkérdezem a vendéget, hogy nem e zavarja, mert ha igen akkor a szobába beviszem hesszelni. Nem pusztult még bele sose
ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon allergiás lenne, annak megmondanám, hogy a saját érdekében inkább találkozzunk máshol, két cicám van, takarítás mellett is jut szőr mindenhová.
ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez tök rendben van, ráadásul létezik allergiagyógyszer is, szóval nincs kifogás, ha meg van, üljenek be máshova.:)
ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell őket beengedni.
ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szolovjov ***** válasza:
71%
Tenni kell a fickóra egy sportlégszűrőt, vagy menjen búvárcuccban. Akkor a palackból vesz levegőt :)
ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!