Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok ismerkedni, beszélge...

Nem tudok ismerkedni, beszélgetni emberekkel. Ennyire elhidegültünk egymástól vagy velem van probléma?

Figyelt kérdés

Számtalanszor felmerült bennem ez a kérdés, mikor újabb esélyt adva, félretéve minden bizalmatlanságomat próbáltam kommunikálni emberekkel. Naivan, optimistán reménykedve újra és újra belekerülök ebbe

a helyzetbe, mindig ugyanide lyukadok ki. Az emberekben nem lehet megbízni. Kibeszélnek, ha nem téged, akkor éppen mást neked. Mindenben hibát keresnek, elégedetlenek, pesszimistán látják a jövőt, olykor irigyek is. Politikán, valláson és pletykán kívül más témát nem igazán tudsz elővenni. Ezzel az életvitellel nem tudok azonosulni. Már évek óta nem társalogtam egy normálisat idegen emberrel a páromon kívül. Vele el tudok beszélgetni sok mindenről, de mégis vágyok más emberekre, hogy megoszthassunk egymással tapasztalatokat, történeteket, normális keretek között kivesézhessünk egy-egy témát pro/kontra érvekkel, ami nem vitába torkollik, hanem nyitottak vagyunk egymás véleményére. Valami nem oké a mai világgal. Teljesen eltávolodtunk. Amire én vágyok, már inkább egy utópia. Ti is tapasztaljátok ezt?



ápr. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem keresgélek, de megtalálom a társaságom mindenhol. És én is olyan vagyok mint te, bár én nem vetem meg a politika, vallás, stb témákat sem mert tudok értelmesen vitázni.
ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyre több az ilyen ember, de még mindig vannak olyanok mint mi, csak meg kell találni őket.
ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
"Ennyire elhidegültünk egymástól ": igen.
ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sájnos én is ezt tapasztalom. Én egy jóképű fiatalember vagyok, ezért általában korábban még nem ismert lányokkal próbálok beszélgetni, de sokszor még az üdvözlést sem tudom elmondani rendesen, mert nem figyelnek vagy rögtön elküldenek a francba. De az ismerkedés mellett más témákban is sunyik, hazudósak, képmutatók a zenberek.
ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!