Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elgondolkodtál már azon hogy...

Elgondolkodtál már azon hogy aki itt válaszol neked hogy nézhet ki ki ő és milyen az élete és a személye?

Figyelt kérdés
máj. 11. 07:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. És hogy miért haragszik a vesszőkre.
máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolkoztam már ezen.
máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

AZ esetek nagy részében nem, mert nincs jelentösége. Néha igen, ha kifejezetten olyan témáról van szó, ahol a kinézetével foglalkozik.

Sokkal inkább elgondolkod azon, hogy milyen lelkületü ember lehet, aki mások életével foglalkozik, aki nem képes önmagát fegyelmezni normál szinten, aki nem tud megtanulni az anyanyelvén helyesen írni, stb

máj. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben nem érdekel.
máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de a stílus alapján akaratlanul is elképzelem az embereket. Ez eddig fel se tűnt. :) Kérdező, téged egy 24 éves, vállig érő, egyenes szálú, barna hajú egyetemista lánynak képzellek, fru-fruval. Vékony testalkat, de viszonylag magas magas vagy: 174 cm. Komoly vagy, de kedves, az emberek értelmesebb feléhez tartozol. Így képzellek el. :)
máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
24től kicsit több vagyok, nem járok egyetemre de szeretem az èrtelmes embereket. A haj nem stimmel.
máj. 11. 08:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#6

Negyvenes pasi. Pocakis, szemüveges.

Stimmel?

máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 szerintem kopaszodik is.

És elfogadom, ha engem emiatt valaki túlsúlyos, középkorú nyanyának képzel 😀

máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azadatokból pl 27f/40f 38n meg stb plusz írásképből plusz abbol hogy miken problémázik, teljesen össze szokott állni annyi kép a kérdezőkről, hogy másra nem is vagyok kíváncsi belőle, tehát nem is gondolkodom rajta.
máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!