Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyarok miért nem tudnak élni?

A magyarok miért nem tudnak élni?

Figyelt kérdés

Soha semmi érdekes vagy vicces nem tud történni velük,mert nem csinálnak semmi furcsát.ehhez hasonló videókat a teljes történelmükből nem lehetne összevágni.

[link]

[link]


máj. 11. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük Emese az idióta videóidat.
máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked az élni azt jelenti, hogy teljesen hülyét csinálsz magadból, akkor igencsak alacsony a szinted.

Nekem az élni azt jelenti pl., hogy a tengerparton fekszem és pihenek, vagy a tengerben úszok.

máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezek mkst tényleg negerek akik fehérre sminkelték magukat? Lol


Mindenesetre az hogy magyar vagy nem akadályoz meg abban hogy hülye, alkoholista (biciklis részletek) stb. legyel, szóval ha neked ez hiányzik hajrá.

máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehát miért nem tudnak élni?
máj. 11. 10:48
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, én tudok élni. Mint már említettem, nekem egy tengerparti pihenés az élet. Tavaly Dominikán az óceánparton pihentem fehérhomokos pálmafás parton. ☺️ Előtte való évben Horvátországban. Idén még csak egy ausztriai szervezett túra van beiktatva.
máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
#4 tehát teljesen hülye vagy, vagy csak kicsit?
máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 a bolondozás hozzátartozik az élethez,ezt nem szándékozom bizonygatni.
máj. 11. 12:18
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert alapból gondolkodni sem tudnak...
máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még a kérdést sem értik a válaszolók,sajnos vagy nem sajnos de ez az állításomat támasztja alá.
máj. 11. 13:09
 10/16 Szolovjov ***** válasza:
Hogyne csinálnánk ilyemsiket, csak le kell jönni falura. Trophy MZ-vel is hogy nekiszálltunk a vaskapunak. Utána meg jött ki az öregasszony hogy jajj, mentő, mentő. Mondom dehogy kell mentő, azzal jön a rendőr is. Báttyának meg nincs jogsija, a motornak meg forgalmija. Egyből jobban lettem :D
máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!