Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mit csinál szabadidejében? ...

Ki mit csinál szabadidejében? Kb mennyi baratotok/ haverotok van?

Figyelt kérdés
máj. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kutyázok, kondizok/úszok/lovagolok, van 3 jó barátnőm + sok unokatesóm, velük szoktam beszélni vagy programokat csinálni, vagy randizgatok, átmegyek booty callra (párkapcsolatosdi nem nekem való, de igényeim nekem is vannak🤣), olvasok, filmet nézek, telefont nyomkodok.
máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, filmezek, fotózok. Barátaim egyáltalán nincsenek, illetve a férjem egyben a legjobb barátom.
máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TheBlackWraith ***** válasza:
Kondizok/bicózok, macskázok, kockulok, olvasok. Van 1 haverom, akivel neten tartom a kapcsolatot, van a legjobb barátom akivel néha összeszoktam futni, tekintve hogy mindenki dolgozik és párja van, alig jut idő a másikra. Általában túrázunk vagy moziba megyünk. Unalmamban meg sorvasztom az agysejtjeimet a gyk böngészésével. XD
máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátaimmal nagyon ritkán találkozok, hétvégente is 1-1el néha néha.


Dolgoznak, a legtöbb gyerekkel rendelkező lett. Senki nem ér úgy rá.

Nekem meg túl sok kedvem nincs hétvégente ilyen családos gyerekes összejövetelekre járni.


Rokonok kb. ugyanez.


Szóval többnyire otthon szoktam edzeni, nyáron sűrűn eljárok úszni. Netezek, sorozatok, filmek, másodállásban masszőr vagyok ez szerencsére elég sok időmet leköti.


Ezen kívül 1 alkalmi kapcsolatom van akivel össze vissza vagyunk együtt.

máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sorozatot nézek, netezek, olvasok, kirándulok (általában a szüleimmel), új recepteket próbálok ki, vagy netes játékokkal fárasztom magam, vagy nyelvet tanulok. Bár ezt, az utóbbit, mostanság inkább csak a passzívabb formájában csinálom.


Egy valaki van, akit úgy igazán barátnak mernék nevezni, vele szokásunk találkozni pár hetente 1-1 délutánra. Valamint még apai unokatesóimmal vagyok közvetlenebb viszonyban, bár már egyikük pár megyével arrébb él. Amikor hazajön, mindig szervezünk valamilyen közös programot. Volt mindenféle; bowling, szabadulószoba, élménypark, kirándulás, sütögetés, de a leggyakrabban inkább társasjáték-esteket tartunk.

1-2 haverom van még, de velük csakis netes kontaktom van, ami azért nem az igazi. Örülök, hogy ők is vannak, ne legyen félreértés, de jobb lenne, ha offline is tudnánk beszélni.

máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olvasok, filmezek, zenézek, hétvégenként túrázok vagy baráti programjaim vannak. 3 szoros barátságom van, ebből kettővel hetente találkozok és egyikükkel van szabadtéri programom. Mindemellett párom is van. Illetve szakmai ártalomból tanácsokat adok itt. :D


35/F

máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!