Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szeretnek rólam árulkodn...

Miért szeretnek rólam árulkodni, kifecsegni dolgokat olyan embereknek akiknek nagyon nem kéne? Én mindig tartom a számat és nem "köpök be,, senkit.

Figyelt kérdés
Pl, mindig olyan dolgokat mondnak el a szüleimnek barátaimnak idősebb nők a városban amit nagyon nem szeretném ha megtudnának. Pl, ha szerzek valamire pénzt és eljárok oda ahova szeretek rögtön kipletykálják. Miért ilyenek az emberek? Nincs bennük jó érzés? Én sose köpnék be senkit. Meg ha talizok titokban egy fiúval azt is meglátják mert másnap már mindenki tudja. Ez olyan idegesítő, hogy hiába lakok városban nem tudok nyugton lenni a pletykásoktól. Férfiak és nők is pletykálnak rólam a szüleimnek, barátomnak, rokonoknak...

máj. 17. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs jobb dolguk mint azt nézni hogy ki mit csinál?
máj. 17. 18:53
 2/4 A kérdező kommentje:
Még régen suliban is ezt csinálták, mindig rám kentek dolgokat amit nem is csináltam aztán hiába magyarázkodtam, nekem sose hittek, csak a pletykát terjesztőnek.
máj. 17. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, unatkoznak.
máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Bizony tud idegesítő lenni....

Amikor többedjére csalt a férjem, anyukámhoz költöztünk a gyerekkel.

Konkrétan anyukám mindenkinek a tágabb családi körben kitálalt, mellesleg nem is valós dolgokat mondott.

Egyszerűen nem szabad vele foglalkozni, tudom nehéz.

máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!